1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kalibracja kinecta - poruszanie się kinecta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tui, Wrzesień 21, 2013.

1. tui

tui Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam mały problem a raczej pytanie. Dokupiłem synowi do xboxa 360 kinecta (we wtorek), dziś przyszły dzieciaki bawić się i twierdzą, że kinect powinien się poruszać góra dół. Kinect działa ale np dorosły jak podniesie do góry ręce to ich już nie widzi. Pokój ma 4 m długości a podczas kalibracji kinect się nie porusza. Czy kinect powinien się wychylać do góry i do dołu w czasie grania lub podczas kalibracji? Jak go można sprawdzić? Oprogramowanie się aktualizowało przy pierwszym podłączeniu.
    ps. Jak już taki temat był to przepraszam ale nie znalazłem, ja nie jestem użytkownikiem tego xboxa tylko syn.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mafey

mafey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kinect powinien sie ruszac przy kalibracji

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

4. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    podczas kalibracji w systemie będziesz mógł sam ( za pomocą pada) ustawić kinecta. Klikasz aby podniósł się do góry albo w dół :)

Wczytywanie...

Poleć forum