1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kalibracja lasera a miernik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stiffler, Grudzień 17, 2011.

1. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mialem problem z odzczytem priackich płyt. Pomogła "kalibracja lasera" tzn przekreciłem lekko śróbke w lewo i na tą chwile odczytuje płyty ale co bardziej porysowana to sie wyspypuje. No wiec zalatwilem miernik. U mnie w liteonie te dwa punkty (to sa luty prawda?) sa po boku. Jednak nie znam sie na obsłudze miernika (wiem kapa), ale zastanawiam się czy ten miernik BM27 Miernik kieszonkowy super z pom. AC/DC Brymen - BIALL sp. z o.o. da rade? Niby na ostatniej opcji która ma znacze uA i taka falista kreska odczytuje mi po przystawieniu do lutów 3.6. Ale czy to napewno to? Czy mam to mierzyć na odpalonej konsoli i podłączonym napędize?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wystarczy ci taki KLIK w każdym elektronicznym kosztuje jakieś 10-15zł.

5. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm... mam miernik i wszystko gra. Problem jest w tym ze mi na 3,5 oma (?) nie czyta prawie wcale płyt, a na 5,5 daje rade. Wtf?
    Pozatym ja jak krece w prawo (zgodnie ze wskazowkami zegara) to wartosc sie zwieksza... nie powinno byc na odwrot? Naped liteon.

6. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie potrafi wyjaśnić tego fenomenu?

7. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja w liteonie v1 miałem na początku coś ok 6,5 i tak co jakiś czas schodziłem i schodziłem aż do 3,9. Wtedy wreszcie nie wytrzymałem i kupiłem nowy laser, inna sprawa że pociągnąłem tak w sumie 8 miesięcy ;).

Wczytywanie...

Poleć forum