1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kameo:Elements Of Power-hit na Xboxa 360 !

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez djploki, Styczeń 1, 2013.

1. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Postanowiłem żałożyć temat o tej grze gdyż po zagraniu w nią uważam,że jest to jedna z najlepszych gier jaka ukazała się na Xboxa 360 i chcę namówić do zagrania w nią wszystkich tych,którzy spełniają powyższe warunki:

- znają jezyk angielski,
    - lubią baśniowe klimaty i zaakceptują wygląd postaci w tej grze,bo niektóre wyglądają naprawdę groteskowo.

Kupiłem grę dla dziecka a dosłownie sam przy niej odleciałem.Polecam wszystkim,którzy spełniają powyższe warunki.Bardzo się cieszę,że trafiłem na ten tytuł.Naprawdę to jest gra przez duże G i takich gier już się dziś nie robi.I co ciekawe okazuje się,że jest to jeden z pierwszych tytułów na Xboxa 360.A wygląda i brzmi lepiej niż większość ukazujących się dziś tytułów.Dzisiejsi developerzy powinni brać z niej przykład jak się robi prawdziwe,naprawdę wciągające i piękne gry.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    potwierdzam kazdy szanujacy sie gracz musi w to zagrac :)

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak tak chwalicie to sie zainteresuję grą :p

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ma trochę z rpg,ale tak naprawdę to ciężko ją zaliczyć do jakiegoś jednego gatunku.Jest ona jedyna w swoim rodzaju.Na przykład jest masę zadań pobocznych do wykonania,o których gra już później nie przypomina także można się nieźle zagubić.Ale przede wszystkim wykonanie i klimat tej produkcji to istne arcydzieło.Gram na tv 50 cali i kinie domowym i nie mogę się nadziwić jak to możliwe,że w 2005 roku mogła powstać tak cudowna gra.Ten świat tam dosłownie żyje.Ja od świąt jestem tą grą oczarowany podobnie jak mój syn.Z tym,że niektóre elementy są tam dla dziecka za trudne.Jak ktoś ma okazję gdzieś ją kupić (dałem za nią 29 zł) lub pożyczyć to koniecznie musi zagrać.I zapewniam,że jak zagra to nie spocznie dopóki jej nie skończy.Mam już 30 godzin na liczniku i fabułę skończyłem,ale w zadaniach pobocznych się zagubiłem.

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    się zobaczy :p

jak już polecamy mało znane gry (w Polsce przynajmniej) to od siebie dodam Tales of Vesperia, genialny jrpg :)

Poleć forum