Kamerka do nagrywania obrazu

wiliextreme

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chciałbym nagrać filmik z gry na xboxie 360. Można to zrobić przez podłączenie konsoli do karty TV, ale ja wolałbym użyć do tego kamerki.

Czy istnieją jakieś specjalnie przygotowane do tego urządzenia ? Kamera może nagrywać film na dysk komputera, na dysk wbudowany - obojętnie, o ile potem będzie to można zapisać jako plik filmowy na dysku kompa.

Najważniejsze - w miare dobr ajakość - po prostu niech obraz będzie czytelny bez znacznych zniekształceń. Rozdizleczość...wystarczy VGA (640x480).

Znacie jakieś specjalnei do tego przeznaczone urządzenia lub takie, które moga je zastąpić ?
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
korzystaj z telewizora 100HZ+ bo inaczej bedzue mrygało. uzyj zwyklej kamery na statywie?
 

Siwy96

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu wziął Easy Cap.

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Nie mam tego lecz znajomy go chwali.
 

wiliextreme

Użytkownik
Użytkownik
Nie posiadam żadnej kamery oprócz tej z telefonu...tak więc obie propozycje odpadają
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Nie posiadam żadnej kamery oprócz tej z telefonu...tak więc obie propozycje odpadają
Ty chcesz nagrywać filmiki z gier telefonem?! Kto Ci będzie taki chłam oglądał?

//Gryzek Czy on napisał, że chce nagrywać kamerką z telefonu? Użytkownik wyraźnie zapytał: Znacie jakieś specjalnei do tego przeznaczone urządzenia lub takie, które moga je zastąpić ? Twój post nie wnosi nic do tematu.
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrałem filmik z GTA 4 za pomocą karty telewizyjnej. Podobną jakość uzyskasz używając Easy Cap jak kolega wyżej podał.

YouTube - GTA Episodes from Liberty City - Base jump

Nagrywając obraz z telewizora kamerą jakość będzie gorsza w porównaniu z Easy Cap. Dobra kamera kosztuje od 500zł wzwyż, Easy Cap tylko kilkadziesiąt zł.
 

Do góry Bottom