1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kamikaze Unlock Slim liteon 0225 na LIZARD - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez badman, Grudzień 19, 2012.

1. badman

badman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!

Mam problem z napędem LiteOn 0225 na Winbond. korzystam z Lizard-a 360. Przerobiłem kilkanaście tych napędów , ale pierwszy raz mam taki problem. Zczytałem jak zwykle klucz napędu. Po tym zabrałem się za rozblokowanie. Wiercenie robię szablonem i ręczna wiertarką.
    Po pojawieniu się że napęd odblokowany przeszedłem do zczytania pełnego pliku i ku mojemu zdziwieniu przeczytałem napis ze najpierw musze odblokować napęd. Spróbowałem drugi raz odblokować i ta sama sytuacja. Co jest nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Odp: Kamikaze Unlock Slim liteon 0225 na LIZARD - Problem

Zachaczasz o zla nitke i to powoduje powstanie fake unlock. Skoryguj tor wiercenia.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. badman

badman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok. Sprawdzę dzisiaj co i jak. Raz wyświetliło mi się "unlock fail" na lizardzie.

Wczytywanie...

Poleć forum