1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kampania w Battlefield 4 jest... króciutka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 29, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niektórzy mieli już okazję zasiąść do Battlefield 4 i wszyscy oni potwierdzają, że na kampanię nie potrzeba dużo czasu.

Wiadomo - Battlefield 4 to przede wszystkim tryb wieloosobowy, ale miło jest, gdy wraz z obietnicami dorosłej fabuły dostaniemy możliwość zasmakowania w niej, zamiast jedynie skosztowania.

Osoby, które z Battlefieldem 4 spędziły już nieco czasu potwierdzają - kampania w nowej produkcji DICE to jedynie 7 misji, które starczą na 4 godziny gry, a nawet mniej.

Wiadomo - są gracze preferujący długą rozgrywkę, są też tacy, którzy wolą intensywne filmowe doznania. Ale moim zdaniem 4 godziny to o co najmniej drugie tyle za mało, by w ogóle rozpatrywać kampanię dla pojedynczego gracza w kategoriach zalety nowego Battlefielda.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Lepsza krótsza, a intensywna, niż 8h "byle do końca", a i tak nie każdy odpali tego singla :p

1 osoba to lubi.
  4. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    Chyba zgadzam sie z Jechu..wole rozgrywki online, jednak takie krotkie intensywne kampanie tez chetnie mykam:) Dla mnie wiec nawet zaleta..Pewnie dlatego nie grywam w rpg bo to sie "iidzie i idzie" cale godziny zeby dojsc do jakiegos zamku hehe

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bo cały BF 4 to śmiech na sali.. Nie tylko ze względu na brak kampanii. Bo 4h SP to dla mnie nie kampania. Mogli od razu nazwać BF 4 z dopiskiem only MP.

4 użytkowników lubi ten post.
  6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    W BF singiel jest tylko po to, że nubki poznały choć trochę sterowanie, a nie jak to często bywa, że pchają się na multi, a czułości na minimum nie ogarniają :D

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Jak ktoś robi fabułę w strzelankach typu rambo (a taka fabuła w BF4 bez wątpienia jest, mimo, iż nie grałem) to oczywiste, że będzie krótka. Bo to ma być jedna wielka ************ gdzie gracz jest w centrum wydarzeń. Gdyby chcieli mogliby spokojnie zrobić singla na +10h ale to by wymagało całkiem innej historii, spokojniejszej, albo takiej, gdzie napięcie rośnie stopniowo. Ja bym wolał w strzelankach przeżyć długą historię, zżyć się z bohaterem a na koniec gry stwierdzić, wow, ile ja/ta postać przeszła, masakra. Namiastkę takiego uczucia serwują nam Crysisy.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    mi tam moze nawet trwac 4 godziny wazne zeby historia byla dobra a pozniej multi !! :D

Wczytywanie...

Poleć forum