1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kampania w Halo 5: Guardians dwa razy dłuższa niż w Halo 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 7, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj 343 Industries prezentowało nam Warzone, czyli kompletnie nowy tryb w Halo 5: Guardians, w którym bawić się będzie mogło aż 24 graczy. Dzisiaj pora na kolejną porcję informacji - tym razem na temat głównej kampanii.

Deweloperzy z 343 Industries powiedzieli w trakcie wywiadu z Gamesradar na gamescom 2015, że kampania w Halo 5 będzie 2 razy dłuższa, niż w Halo 4.

To świetna wiadomość, bo już w przypadku kampanii Halo 4 nie mogliśmy narzekać na jej długość. Co ciekawe - twórcy wspominali na gamescom 2015, że mieli w planach stworzenie jeszcze dłuższej kampanii, ale finalnie zdecydowano się skrócić jej rozmiary, by zdążyć wydać grę na czas.

Co jeszcze wiemy o kampanii Halo 5? Wiadomo, że będziemy ją przychodzić w 4-osobowym zespole. Towarzysze broni mogą być sterowani przez konsolę, lub przez innych graczy (kooperacja przez całą kampanię). Wszystkie lokacje, które będziemy eksplorować mają mieć znacznie większe rozmiary, niż w poprzednich odsłonach serii. Dotyczy to również mapek multiplayerowych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No to fajny news na rozpoczęcie dnia

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    W Halo 4 kampania jest dłuższa niż Halo Reach? Nie jestem fanem tej gry (ogralem tylko Reach na X360), ale podoba mi się coop w niej.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Czy dłuższa nie wiem zależy jak grasz , czy lecisz przez kampanie czy stajesz chwilami by podziwiać widoki lub otoczenie na ogol Halo nigdy nie były długie .Reach dla mnie był ciekawszy niż Halo 4 ale to może ze względu ze wole wielkie mapy a 4 była dla mnie zbyt korytarzowa .Ogólnie rzecz biorąc maja chyba przybliżony czas ze stoperem nie grywam :)

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Chyba pierwszy raz mam tak, że strasznie nie mogę się doczekać ogrania kampanii. Multi to już niestety nie to Halo co wcześniej, gdzie się liczył skill, a teraz z tą swoją nową mechaniką wchodzi w typowy, masowy FPS.

7. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Graj w CSa - tam się naprawdę liczy TYLKO skill :p

8. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przez brak splitscreena ten tytuł kupię naprawdę późno.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum