1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kampania w Hitman: Absolution ma być konkretna

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    IO Interactive uczy się na własnych błędach i obiecuje, że kampania w Hitman: Absolution będzie naprawdę "mięsista".

Jeden z producentów gry, Hakan Abrak, na pytanie o to, czy mogą obiecać dłuższą zabawę z grą niż miało to miejsce w przypadku Kane and Lynch 2 odpowiedział, że:

" Zdecydowanie możecie spodziewać się "mięsistej" kampanii. W tym momencie nie mogę powiedzieć jak jest długa, jednak jeżeli znacie stare odsłony serii, to jest całkiem spora. Kampania jest obszerna".

Abrak obiecuje, że tym razem stawiają na intensywne doświadczenia płynące z gry, na co pozwalają im dostępne elementy, czyli platformy, pamięć, osiągi sprzętu etc. Jednym słowem, łysy wrócił do formy.

Źródło : News: Hitman: Absolution boasts 'meaty campaign' - ComputerAndVideoGames.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    "To to ja lubię, to to ja rozumiem" :)

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    A suma sumarum wyjdzie z tego splinter cell... :/

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja jestem tego zdania, póki nie zagram i nie przekonam się (bądź nie będzie opinii graczy niezależnych) to nie uwierzę w to co obiecuje producent. Będzie tak jak z Splinter Cell: C, że gra niby fajna wszystko super itd. a wcale taka nie była.

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No niestety po pierwszym trailerze nowego Hitmana jestem trochę zniesmaczony i na pewno nie pospieszę się z ewentualnym kupnem tej gry. OBY nie zrobili z Agenta 47 Sama Fishera.

7. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Wow, widzieliście ~45 sekund trailera właściwej gry (podkreślam, że to nie był nawet gameplay) z misji czysto zręcznościowej (a takich w grze na pewno będzie bardzo mało) a już skreślacie grę i jej twórców.
    Gratuluję.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tam wierzę że twórcy staną na wysokości zadania i zrobią klasyk na miarę pierwszych dwóch części

9. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    naprawdę nie rozumiem o co wam chodzi :
    1.Wg mnie wszystkie częsci hitmana jakie do tej pory wyszły są świetne a ja,mój brat i kumpel jako wielcy fani serii czekamy z niecierpliwością na absolution i napewno będziemy starali się zrobić wszystkie misje na silent assassin tak jak to robiliśmy w poprzednich częściach
    2.O co wam chodzi z tym splinter cellem ? Chaos theory skończyłem single player jak i coop i byłem wniebowzięty,double agent mi się w ogóle nie podobał a conviction to wg mnie mistrzostwo ! Grałem u znajomego na PC i przymierzam się do kupna na xboxa bo jest to jedna z obowiązkowych pozycji jakie muszą stać na mojej półce - grafika,dynamika,możliwość wyboru między skradaniem a prowadzeniem otwartej wymiany ognia,system osłon i interaktywne otoczenie oraz FABUŁA - pierwszy raz w serii była ona tak wyraźnie zarysowana,w poprzedniczkach po prostu wykonywaliśmy zadania dla rządu sami nie wiedząc po co,a tutaj akcja aż kipi na naszych oczach. Sam Fisher jest brutalny i już nie chce ratować świata tylko swoją córkę ! rany,ogarnijcie się...
    !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum