1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kanały z Dashboard'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fiedzio, Luty 2, 2010.

1. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Witam! Po podłączeniu konsoli do Live! mam dodatkowe kanały (Game Marketplace itp). W przypadku, gdybym nie korzystał już z Live! i nie chciał tych kanałów to jak je wyłączyć? Wiem, że np. kanał powitalny da się wyłączyć, lecz nie wiem jak można je usunąć...

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie nie wiem z czego to się bierze.
    Tak samo mam od jakiegoś czasu, może coś zrobiłem nieumyślnie.
    Jestem odł. od XBL a kanały widnieją dalej.

4. miki1klap

miki1klap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Cześć. Wystarczy, przynajmniej u mnie, w ustawieniach regionalnych zmienić z np. Wielkiej Brytanii na Polskę. Wszystko przez brak XBL w Polsce, dla nas oficjalnie te kanały nie są dostępne dlatego ich nie widzimy na rodzimych ustawieniach.

5. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Mam receptę na te kanały. Okrutna ale w 100% działająca :) Zmieniamy ustawienia regionalne na Polski i Polska, a następnie... tworzymy nowy profil offline. I wtedy pozbywamy się niechcianych kanałów na dobre :)

Wczytywanie...

Poleć forum