1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kanały z Dashboard'a

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez fiedzio, Luty 2, 2010.

1. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Witam! Po podłączeniu konsoli do Live! mam dodatkowe kanały (Game Marketplace itp). W przypadku, gdybym nie korzystał już z Live! i nie chciał tych kanałów to jak je wyłączyć? Wiem, że np. kanał powitalny da się wyłączyć, lecz nie wiem jak można je usunąć...

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie nie wiem z czego to się bierze.
    Tak samo mam od jakiegoś czasu, może coś zrobiłem nieumyślnie.
    Jestem odł. od XBL a kanały widnieją dalej.

4. miki1klap

miki1klap Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Cześć. Wystarczy, przynajmniej u mnie, w ustawieniach regionalnych zmienić z np. Wielkiej Brytanii na Polskę. Wszystko przez brak XBL w Polsce, dla nas oficjalnie te kanały nie są dostępne dlatego ich nie widzimy na rodzimych ustawieniach.

5. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Mam receptę na te kanały. Okrutna ale w 100% działająca :) Zmieniamy ustawienia regionalne na Polski i Polska, a następnie... tworzymy nowy profil offline. I wtedy pozbywamy się niechcianych kanałów na dobre :)

Wczytywanie...

Poleć forum