1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kane & Lynch 2: Dog Days w wersji demo od jutra dla wszystkich

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Paatryk1, Lipiec 25, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paatryk1

Paatryk1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lublin
    Firma IO Interactive poinformowała, że już jutro, czyli 26 lipca wszyscy gracze będą mogli wypróbować wersję demonstracyjną gry Kane & Lynch 2: Dog Days. Do tej pory w demo mogli zagrać jedynie wybrani użytkownicy Xboxa 360 oraz posiadacze Playstation 3.
    Od jutra w demo Kane & Lynch 2: Dog Days będą mogli zagrać wszyscy posiadacze konsol Xbox 360 oraz pecetowi gracze. Przypomnijmy, że wersja demonstracyjna Kane & Lynch 2: Dog Days daje możliwość przetestowania zarówno trybu single, jak i trybu multi Fragile Alliance. We fragmencie kampanii gracze wcielą się w Lyncha, a tryb multi pozwala drużynowe dokonanie napadu.Kane & Lynch 2: Dog Days zadebiutuje na europejskim rynku 20 sierpnia w wersjach na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery PC. Gracze ponownie wcielą się w najemnika Kane'a oraz schizofrenika Lyncha. Tym razem bohaterowie będą siać zniszczenie w Szanghaju, najbardziej skorumpowanym i jednym z największych miast Chińskiej Republiki Ludowej.

ŹRÓDŁO: Kane Lynch 2: Dog Days w wersji demo od jutra dla wszystkich

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ktoś wie ile będzie ważyło demo ? btw Po podłączeniu pendrive 2gb i skonfigurowaniu ma sie 1,4gb czy jest sposób aby jakoś połączyć 2 pendrive?

4. michal30.03

michal30.03 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
  6. lizok93

lizok93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bojszowy
    z tego co wiem to demo zajmuje coś koło 1.5 GB

7. michal30.03

michal30.03 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dokładnie - 1 765 343 232 -1,7GB:)

8. MARGRA26

MARGRA26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chmielnik
  9. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To będzie crap. Wyglada to poprostu strasznie.

10. Adikoss

Adikoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa
    O znalazł się znawca... Gra jeszcze nie wyszła a ty już że będzie Crap. Wszyscy recenzenci którzy do tej pory grali w nowego K&L chwalą go więc coś w tym musi być.

11. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    No ja mam nadzieję , że gierka da radę ja poprzednia część ;)

12. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    To będzie crap. Wygląda to po prostu strasznie. Wiesz co to jest doświadczenie? To takie coś, kiedy grasz wiele lat w gry, znasz się na rzeczy i potrafisz stwierdzić co będzie crapem, a co nie. Rzadko się mylę. Wiesz jeszcze co? Potrafię przewidzieć recenzje na metacritic z granica błędu 5 pkt. Wystarczy.

Jedynka była słaba i jest to dość lekko powiedziane. Dwójka jest taka sama. Demo już sprawdzałem dawno temu. Tobie również polecam. Pamiętaj również, aby usiąść 10m od telewizora. Grafika jest tak cudna, że można nabawić się wady wzroku.

13. adiedinburgh

adiedinburgh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Edynburg
    I jak zwykle pan "wyrocznia" ogłosił nam co będzie crapem a co nie, weź się człowieku trochę ogarnij i skończ, z łaski swojej, z tym wygłaszaniem swoich sądów tonem nie znoszącym sprzeciwu. Wyobraź sobie, że oprócz Ciebie są na tym forum jeszcze inne osoby, które swą przygodę z grami zaczynały w zamierzchłych czasach ZX Spectrum, a mimo nie uzurpują sobie prawa do tworzenia "jedynie słusznych" opinii. Chciałbym też zobaczyć czy w realu również jesteś taki wygadany...
    Odnośnie Kane and Lynch 2 to demo całkiem mi się podobało(w odróżnieniu od jedynki, która była bardzo kiepska) i grafika rownież nie była zła( telewizor 42" full hd a demo na PS3 więc nie wiem czy jest jakaś rożnica w wersji na X-a, myślę, że nie ma), zachowanie kamery sprawia, że niektóre momenty wyglądają hmm..rzekłbym dość filmowo.

14. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    adiedinburgh - nie podoba Ci się moje zdanie, to nie zwracaj na nie uwagi. Nie Ty będziesz decydował o tym co myślę i co za chwilę mam zamiar powiedzieć. Każda gra jest kwestią gustu, a owy gust można mieć wypaczony. Gry na podstawie wielu aspektów dzielą się na gry dobre, złe, średnie itp. itd. analogicznie.

Uważasz, że jedynka była zła - ok, mam podobne zdanie. Ty na prawdę widziałeś demo Dog Days? Nie zwracasz uwagi na takie rzeczy jak strona techniczna gry? Ta gra wygląda tak, jakby generacja konsol zaczęła się wczoraj. A zresztą szkoda psuć sobie wieczoru.

15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W jedynkę nie grałem, jakoś mnie ominęła, ale czytać to o niej trochę czytałem, po trailerach dwójki i tych fajnych trybach multiplayer typu policja vs złodzieje, i złodzieje mogą się zdradzać nawzajem, robi się ciekawie.
    Mam przy okazji pytanko, dzisiaj mi wygasł trial Golda na 30 dni, i jak mam silver to jutro bez problemu pobiorę demko?

16. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    D4Ru73K --> Jeśli w grafice chodzi Ci o ten jakby filtr, który sprawia, że gra wygląda niewyraźnie i brudno to tak właśnie miała wyglądać.

Silverowcy czekają z reguły tydzień aby pobrać nowe demko.

17. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Owszem filtr jest tutaj zastosowany celowo. Ma zarówno podkreślić filmowość tytułu, jaki i zamaskować niską rozdzielczość oraz powiem otwarcie paskudne tekstury. Dodatkowo efekt ten nie jest równomierny, a zmienia się co chwile pod różnym kątek kamery, co sprawia, że wygląda jak artefakty. Gra nie prezentuje średniego poziomy technicznego jak na obecne czasy, a prócz fabuły jest to dla mnie kluczowy element każdego tytułu. Stąd też taki Alpha Protocol bez względu na stronę RPG został skreślony z mojej listy.

18. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie grałem w poprzednią część, ale chyba będę musiał to nadrobić ;p

19. CasperPL

CasperPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Babimost
    Strasznie demo bardzo krótkie do końca wybuchowe sklep obok pełen policji i już skończyłem tego demo. Grafika pełen 60 FPS. :DD

20. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    1 część dla mnie była wyśmienita na pc, 2 częśc po demie bo tylko tak mogę ocenić jest gorsza niestety, mimo to i tak czekam ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum