1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kane & Lynch: Dog Days

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Aras64, Lipiec 2, 2010.

1. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Panowie z IO Interactive pokażą klase? Po tym co zobaczyłem w demku jestem pewien, wiele żeczy zosteło poprawionych w tym strzelanie i krycie się za osłonami które mnie dobijało w pierwszej części. Jak dla mnie to będzie hit lata ;-), pozostaje wieżyć, że fabularnie utrzyma przynajmniej poziom jedynki.
    Jakie wasze przeżycia po demku, zagracie w pełną jak wyjdzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Nie grałem jeszcze w demo ale jedynka nie była zła i na pewno zagram w kolejną odsłonę.

4. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    A ma ktoś już w ogóle to demo ? Zarejestrowałem się u nich, ale kodu jeszcze nie dostałem ;/

EDIT:
    Właśnie znalazłem na necie demo :D
    1,64GB - mógłby ktoś powiedzieć ile zajmuję na xbl ? Bo na warezach nigdy nic nie wiadomo...

5. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie z IO-I niech się biorą lepiej za następnego Hitmana, co do gry to powiem, że nie przypuszczałem iż pojawi się kontynuacja, pierwsza część mimo, że była fajna, przeszła bez wiekszego echa.

6. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    jak wyjdzie to juz ja bede mial, Fabularnie podobno ma sie nie zmienic, ale ponoc ma byc lepsza od jedynki. Pozostaje czekac i wierzyc, ze gra bedzie naprawde niezła.

7. SebooL12 PL

SebooL12 PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczerców
    Kilka godzin temu pobrałem demko, przed chwilą skończyłem grać, Jak narazie grę oceniam b.pozytywnie, fajny gameplay, łatwe poruszanie się. B podoba mi się ten efekt gdy nas postrzelą i możemy leżąc strzelać :D
    Jedynie do czego można się przyczepić to grafa bo jest trochę lepsza niż z jedynki i wydaje mi się, że to nieco za mało.
    Za to multi zapowiada się nie źle :D

8. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Grafa wygląda bardzo ładnie (efekty cząsteczkowe itp), ale gdyby nie ten cały blur, rozmycie świateł i efekt ziarna na ekranie to było by średnio. Zauważył ktoś jakieś psychiczne zagranie ze strony Lyncha jak w jedynce na co-opie (cywile w mundurze policyjnym z głowami świni)?

Wczytywanie...

Poleć forum