1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karaoke

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tettet, Marzec 12, 2011.

1. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W związku z tym iż nie ma gier z polskimi utworami na xboxa 360 mam pytanie. Czy jest możliwość aby zrobić tak:
    1 na kompie z internetu ściągamy karaoke w formacie avi (muzyka i tekst w formie pliku wideo przykład http://dvdkaraoke.pl/darmo.php?id=119) i wrzucamy na dysk xboxa, i tu pytanie: jak przerzucić taki plik z kompa na dysk xboxa ?
    2 odpalamy plik video z karaoke z dysku naszego xboxa podłączamy mikrofony i śpiewamy, i tu pytanie: czy mikrofony będą działały (z allegro) ? Jeżeli nie to może przez program Windows media center który jest na konsoli podobno jest tam opcja karaoke. Czy można zrobić playliste ?

Jak to wszystko podłączyć do starszego amplitunera sony 4 kanały tak aby miało ręce i nogi.
    Jeżeli okaże się że działa to taki zestaw chciałbym kupić mamie do kawiarni do karaoke i gier np fifa itp :)

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    20 odwiedzin a nikt nie zna odpowiedzi ? Tematu nie było a odpowiedź pomoże niejednemu fanatykowi karaoke.

4. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ehh, ciężko będzie, taki plik możesz przenieść na xboxa zwykłym pendrivem i na przykład po prostu odtworzyć go jakby dvd z napisami i tak po prostu pośpiewać na żywca bez mikrofonu. Raczej nie będzie działać taka koncepcja z dołączonym mikrofonem, bo on jest przystosowany chyba pod konkretną grę jak np. Lips. Chyba że jako DLC pojawią się polskie piosenki w co wątpię. O tym jak dodać piosenki ale bez tekstu trochę tu piszą(więc za dobrze nie szukałeś)-->http://xboxforum.pl/gier-f12/lips-polskie-piosenki-43877-3.html. A jeśli chcesz dodać jakieś dodatkowe piosenki zagraniczne to -->Problem z dodatkowymi piosenkami do Lips - rozwiązanie | Aktualności A co do amplitunera to google nie boli -->Google

P.S odświeżamy co 24 godziny.

5. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem na płytę cd utwór karaoke który zamieściłem w linku w temacie rozmowy.Włożyłem płytkę do xboxa utwór da się odtworzyć ale niestety nie ma żadnej opcji żeby skopiować go na dysk twardy.Jak w inny sposób można to zrobić.Jak uda mi się skopiować utwór kupię mikrofon i będę kombinował dalej.Moje postępy będę opisywał w tym temacie.Mam tylko pendrive 1gb gdy skonfiguruje go w xboxie zostaje połowa jego pojemności a gdy podłączę go do kompa wyświetla mi że jest tam tylko 3mb wolnego miejsca :confused: ,nie mogę na niego skopiować tego pliku karaoke bo nie ma miejsca.Dlaczego przeciez na xboxie pokazuje że wolnego miejsca jest ok 0,5gb:mad:

6. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oj kiepsko z czytaniem u Ciebie. Ze zwykłej płyty Cd, DVD nie zgrasz nic na dysk Xboxa to po pierwsze(możliwa tylko instalacja gier aby napęd xbox ciszej chodził i nie zużywał tak lasera, ale to inny temat), po drugie Xbox rezerwuje trochę miejsca dla plików systemowych na pendrivie podobnie jak na każdym dysku do niego podłączonym(np 60gb-wolne tylko 53gb, 120gb-107gb wolnego itd) i to żadna nowość, po trzecie primo na kompie mało pokazuje, ale tym się nie przejmuj bo to normalne, a pliki przenosisz do odpowiedniego folderu na na pendrive programami takimi jak Modio, USBXtaf, itd, jest na forum, czytaj i bez nerwów bo to ci nie pomoże. Informuj o postępach akcji, odmeldować:)

7. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wgrałem plik video za pomocą tego programu na pendrive lecz podczas próby uruchomienia go na konsoli wyskakuje napis że plik uszkodzony.Proszę o pomoc.

8. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może spróbuj po prostu na początku sformatować pendrive(w kompie), wgraj na niego ten plik, włóż to do konsoli i odpal po prostu, bez żadnych kombinacji z przystosowaniem pendrive pod Xboxa i sprawdź czy wtedy działa. A tak przy okazji wgrywałeś przez Modio czy USBXtaff ?

9. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez przystosowywania pendrive pod xbox plik video działa normalnie i można go odpalić bezpośrednio z biblioteki filmów w menu konsoli.Schody się zaczynają jak chcę plik zrzucić na dysk.nagrywałem programem USBXtaff.Zrobiłem w ten sposób:
    1:Skonfigurowałem pendrive w konsoli i z konsoli przegrałem plik video forza 3 na pendrive aby mieć folder do wrzucania video (content itp.)
    2.Podłączyłem pendrive do kompa i plik video z karaoke wrzuciłem do tego samego katalogu co znajduję się wcześniej zgrany plik wideo z konsoli czyli forza3
    3.Po włożeniu pendrive do konsoli konsola pliki video widzi ale ten z karaoke widzi jako uszkodzony i nie można z nim nic zrobić można go wyłącznie usunąć z poziomu menu konsoli.

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Nie zgrasz tego na dysk. Mozna zgrywac tylko z plyt Audio CD to raz.
    A dwa ze nie ma sensu kupowac mikrofonow, bo rownie dobrze mozesz spiewac do butelki :)
    Jedyny sposob to Lips.

11. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fumphuzz tu chodzi o plik .avi z karaoke, nie mp3(Audio CD). Po prostu chodziło o to, aby na żywca śpiewać sobie ot tak "do butelki" tylko z poziomu Xboxa odtwarzając to jako film. A coś jeszcze tettet wspominałeś o jakimś barze i śpiewaniu tam: są dwie możliwości Lips i zagraniczne piosenki lub śpiewanie "do butelki"(tylko np mikrofon podłączony do nagłośnienia śpiewaka, ale do zewnętrznego urządzenia)odtwarzane jako plik w xboxie nagrany jakby filmiki na pendrive czy DVD. Nic więcej jak dotąd nie da się zrobić.

12. tettet

tettet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie powiedzcie mi po co jest ta funkcja karaoke w media center w xbox360 ?

13. bartolinos15

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A więc tak MP3+G - Wikipedia, the free encyclopedia i to MP3+G Information - Karaoke MP3 Files. Stronki są po angielsku, ale nie trudno je zrozumieć. Jeszcze taki filmik(na starym panelu) YouTube - XBMC xbox media center sekwencja 1:25 - 2:05 Z tego można wywnioskować, że to nic innego jak odtwarzanie plików w formacie Mp3-G z kompa w xbox przy użyciu Media Center lub z płyty CD z nagranymi na niej takimi piosenkami. Ale co do mikrofonu to nie wiem.

Wczytywanie...

Poleć forum