1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kariera w FNR4

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Masownik, Grudzień 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    rozpoczolem wlasnie kariere w FNR4 i takie pytanie przeszlem poczatkowy turniej amatorow w kaskach ochronnych..i juz akcpetuje walki na wyzszym poziomie mam kalendarz np kontraktuje walke na 24 sieprnia i przez ten zcas mam tylko 1 worek treningowy w kalendarzu czyi 1 raz moge tylko trening przeprowadzic???? a przez reszte dni symulacja??? troche to dziwne..tak samo jak nie ma walki tez nie moge trenowac a wakki chyba sie da kontraktowac dopiero w poach ktore nie sa niebieskie czyli pare tygodni zawsze trzeba odpcozywac?? moze ktos to bardziej nakreslic bo troche to dziwne

2. Lotnik421 Xbox One

3. Magil

Magil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest bez znaczenia. W przypadku gdy masz 2 tygonie przerwy czy jeden dzien i tak masz jeden trening tylko. A o regeneracji pierwszy raz slysze.

4. Marcin*

Marcin* Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masowniik, chodzi o to gdy widzisz worek treningowy i pole zaznaczone na zielonoi niebiesko jest to kres w ktorym piesciarz trenuje, to nie jest tak ze trenujesz tylko raz.
    mozesz wybrac sobie rowniez na jakim sprzecie chcesz trenowac i mozesz sam to robic nie musisz auto-train dawac. Walki kontraktujesz na ikonce z boserem w kalendarzu niebieskie okienka to przerwa miedzy walkami. PRzeciez nie codziennie czy 2 piesciarz sie bije :D

5. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    chodzi o to ze do walki mam 3 tygodnie ..jest zaznaczony 1 trening a reszta dni na niebiesko do walki jak klikam w kazdy dzien to psize mi tylko symulacja i rpzechdoze do kolejnego az do walki...czyli i tak za akzdym razem tylko 1 trening jest?? i moge wybrac z posrod tego worek gruszke itd..hmmm to bardzo wolno cos to pojdzie zeby zrobic ze swojego zawodnika maszyne;/
    ps
    oprocz dnia w ktorym jest na kalendarzu trening mam te niebieskie zielone dni tam tylko moge dac symulacje nic wiecej;/..wiec nie wiem czy on trenuje bo tam jest opcja symulacja tylko

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum