1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta bankowa a konto xbl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cry, Styczeń 3, 2015.

1. Cry

Cry Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam , posiadam kartę w banku PKO BP jest to karta mastercard debit. Próbowałem przypisać ja do konta XBL lecz po wpisaniu danych i zatwierdzeniu wyskakuje mi błąd, którym pisze żebym skontaktował sie z bankiem. Próbowałem szukać informacji jakie karty obsługiwane są przez xbl jednak nie znalazłem info na ten temat. Chciałbym zaznaczyć ze karta moge kupować przez humblebune,ebay i inne zagraniczne serwisy gdzie w grę wchodzi przewalutowanie. Chodzi mi o otrzymanie tego Gołda na miesiąc bo skoro jest możliwość to nie chce kupować narazie. A po drugie przyda mi sie to do dokonywania zakupów. Czy jak paypal podpisze to otrzymam także Golda?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Dla Twojego bezpieczeństwa nie podawaj dan karty. Najlepiej na allegro kup sobie karty po 50zł (przedpłacowe) jak chcesz sobie coś kupić. Jeżeli chcesz kupić kod XBL gold to uwierz że na allegro znajdziesz taniej. Też mam karte w PKO BP i też nie mogłem jej uzyć ale z drugiej strony może to i dobrze.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kartę da się użyć. Ja też mam w PKO BP i w końcu doszłam do tego jak to dodać do xbl. W banku w zakładce Karty, w moim przypadku dział Karty debetowe (w waszym pewnie inne karty) -> szczegóły karty debetowej -> przy karcie klikasz szczegóły -> włączasz usługę 3D-Secure -> później na dole masz limity -> zarządzaj i tam sobie ustawiasz Dzienny limit operacji internetowych. Po tym zabiegu można bez problemu dodać kartę przez xbl. Aczkolwiek nie testowałam tego golda, bo nie wiem czy bym go dostała skoro już kiedyś wrzucałam normalne kody do xbox live miesięcznego. W każdym razie dopiero po włączeniu tego 3D Secure i ustawieniu limitu mogłam dodać kartę do xbl.

Sam Paypal z przypisaniem konta bankowego niczego nie daje, musisz mieć podpiętą kartę.

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dodaj kartę do PayPala, a potem PayPal do Xboxa.
    W sumie to możesz potem kartę już usunąć, MS nie dowie się że ją usunąłeś i cały czas przy pomocy tego Paypala będziesz mógł pobierać darmowe gry/dodatki przez www (a teraz już widziałem nawet temat, że pobieranie na konsoli wymagało środka płatności)
    Wysłano z Nokia Lumia 920

6. SSyKu

SSyKu Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    miałem podobny problem. znalazłem rozwiązanie zmieniając limity na karcie na transakcje internetowe (przy łączeniu karty debetowej z kontem pay pal) proponuję google z wpisać frazę karty debetowej i zmiany limitów dla konta pay pal)

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli nie chcesz podawać danych z karty kredytowej to załóż konto PP i powiąż je z kontem MS :) jedynie co to trzeba pilnować aby były środki na koncie PP

8. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Nie trzeba mieć żadnych środków na paypal'u. Żeby konto było funkcjonalne trzeba je zweryfikować (przelew od paypal + email) i to wszystko.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

9. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie skumałeś co chciałem napisać dokładnie , trzeba mieć środki żeby kupować , można miec 0 zł na koncie nie rachunku nie zamkną.

10. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Ważne żeby PP miało dodaną ważną kartę.

11. koteg

koteg Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Właśnie sam mam teraz z tym problem . Chciałem pobrać styczniową grę w ramach golda . Ale wymaga połączenia z kartą. W grudniu jeszcze normalnie pobrałem Wormsy i Volgara.
    I teraz pytanie nasuwa się takie czy mógłbym założyć konto PayPal (nie trzeba tego konta opłacać co miesiąc?) mieć tam 0zł ,nie dołączać do niego karty bankowej tylko powiązać z kontem XBOX by móc pobierać darmowe gry.
    Można tak zrobić?

12. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Do PP musi być dołączona karta. Możesz mieć tam 0 zł (utrzymanie nic nie kosztuje)

13. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak jak pisze Davex, bez podpiętej karty do pp nic nie zdziałasz, bo też chciałam bez karty spróbować, ale niestety się nie dało :) I się zastanawiam jakim cudem bld to zrobiłeś bez karty? Możesz zapodać dokładnie, bo jak da się bez karty to ją wywalę :p Bo ja miałam podpięty jedynie rachunek do pp żeby środki przelewać, ale nie dało się dołączyć bez karty z kontem MS.

Wczytywanie...

Poleć forum