1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

karta dźwiękowa, dzwiek 5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BazZz, Październik 8, 2011.

1. BazZz

BazZz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,

czy może mi ktoś polecić jakąś kartę dźwiękową na usb, która posiada wyjście optyczne ?

główkuję już drugi dzień jak można połączyć moje głośniki 5.1 ( Genius 6000 ) do xboxa360 aby otrzymać dźwięk przestrzenny...

teraz mam je połączone z kartą dźwiękową Creative SB Surround 5.1 Pro

ale z tego co już wiem na razie nic z tym nie zrobie...

mam nadzieje że wymiana karty dźwiękowej załatwi sprawe,

btw, czy taki kabelek też by załatwił sprawę jakbym go podłaczył optycznym końcem z xboxem, a jackiem do tej karty którą mam ?

NOWY KABEL OPTYCZNY --------- MINI JACK 3,5mm 1,5m (1847813942) - Aukcje internetowe Allegro

________________________________________________________________________________
    mój poprzedni temat wylądował w koszu.. więc muszę pytać dalej w nowym temacie..

naczytałem się już o podłączeniu głośników przez amplituner, o zmiane głośników na logitechy z5500,
    ale te opcje u mnie odpadają, więc pytam o kartę dźwiękową lub jakąś przejściówke.

nie znam się kompletnie na tych sprawach, mam bardzo ograniczony czas wolny,
    więc nie mogę studiować całego forum od deski do deski w poszukiwaniu odpowiedzi.. dlatego prosze o wyrozumiałość.

z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. BazZz

BazZz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. BazZz

BazZz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0