1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta dźwiekowa USB a Xbox360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Styczeń 30, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Mam zestaw creative 2.1 i zastanawiam się jak podłączyć go do xboxa. Jak podłączam go pod tv to za chiny nie mam głosu przez głośniki.. Więc tak się zastanawiam czy nie wypróbować tego
    KARTA DŹWIĘKOWA MUZYCZNA USB 5.1 3D HQ TANIO (1393483459) - Aukcje internetowe Allegro

Z tego co słyszałem dużo osób niby to używa na PS3 więc na X360 też powinno działać?
    Może ktoś ma to.. bądź wie że na 101% będzie działać?
    (Xbox podłączony jest pod tv łączem hdmi).

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Wyciąg z kabla od TV ( jak masz component ) 2 kable chincze Czrny i czerwony kup przejściówkę na Jack i wepnij do głośników mój kumpel tak ma do takich samych głośników ( jak masz HDMI to wepnij component i to samo Czarny i czerwony przejściówka i do głośników ) żadna karta na USB ci nie będzie chodziła. Tylko żółty kabel odpowiada za obraz a czerwony i czarny możesz wpiąć do osobnego źródła dźwięku niż tv ( napisz jakiego kabla używasz Xbox<>TV)

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak napisałem TV<--->Xbox kabel hdmi.

Więc ta karta dźwiękowa na usb na bank nie będzie działać? To xbox jest lipny jak na PS3 to działa.

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    To nie jest komputer żeby chodziło coś z pc jak xbox jest lipny to sobie kup i używaj PS3 wepnij kable cpmponent ( razem z hdmi ) kabel czarny i czerwony wepnij do przejściówki na Jeka i do głośników

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Temat do zamknięcia.

PS. PS3 nie chce :D

7. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jak karta na USB do komputera ma dzialac w konsoli ! Kto ci takich glupot nagadał ze to działa w PS3 !!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum