1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta Graficzna-Kupno

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MyManiek555, Lipiec 24, 2012.

1. MyManiek555

MyManiek555 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Zamierzam kupić kartę graficzną.

Mój Budżet- 200 zł
    Procesor- PentiumŸ Dual-Core CPU
    Ram- 2GB
    Karta Graficzna- IntelŸ G33/G31 Express Chipset Family
    Typ złącza- PCI
    Zasilacz - 400W

Proszę o odpowiedź chcę pograć w gierki ale mam kartę zintegrowaną więc bez 3d.Postanowiłem kupić kartę graficzną
    lecz za bardzo na tym się nie znam.Chcę kupić taką karte:

=MEGA GEFORCE 9600GT 9600 GT =HDMI=1080p=GAINWARD= (2507017152) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbertino

norbertino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Za 200zl nic lepszego chyba nie znajdziesz. W granicach 200zl znajdziesz : 8800GT/GTS , 9600GT/GSO , 9800GT, GTS250.
    Szczerze to ciekawe jaki masz zasilacz, bo 400W moze byc Modecom, ktory uciagnie karty ale nie bedzie stabilny na dluzszy okres, albo jakis Chieftec ktory da sobie rade w 100%.

Wczytywanie...

Poleć forum