1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta kredytowa nie autoryzowana

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CamiRevi, Listopad 18, 2010.

1. CamiRevi

CamiRevi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bialystok
    Witam! Mam taki problem. Chce kupic 1k Microsoft points. Dodalem wszystko tak jak trzeba- dane karty kredytowej a pod koniec czy to na stronce czy w xboxie wyskakuje mi ze karta nie autoryzowana. Mozecie cos poradzic? Chcialem kupic zdrapke w empiku ale nie maja i nie wiedza czy beda mieli. Wychodzi na to ze jedyna mozliwosc to karta kredytowa. Prosze pomzcie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tak podaj nr.karty i pin :D

a masz aktywną opcje zakupów przez internet dla twojej karty ?
    ale nie wiem czy o to chodzi ? moze zadzwoń na infolinie xboxa i sie zapytaj ,albo
    do twojego banku zadzwoń i sie dowiedz ocb....

4. brad1906

brad1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    A masz kartę kredytowa czy debetowa bo to też dwie inne rzeczy ?

Wczytywanie...

Poleć forum