1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta kredytowa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mbimber2, Wrzesień 16, 2013.

1. mbimber2

mbimber2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. Chciałem pobrać parę dem gier (np. PES 2014). Tych dem nie ma w markecie na konsoli, ale mogę je pobrać bezpośrednio na konsolę przy pomocy komputera ze strony Xboxa. Gry są darmowe. Mimo wszystko muszę zmienić sposób płatności. Mianowicie dodać kartę kredytową. Ale po co, skoro te gry są za darmo?

Karty kredytowej nie posiadam, mam tylko płatniczą. Czy uniemożliwia mi to pobieranie gier? :/

Gdybym kartę kredytową pożyczył od innej osoby celem przepisania z niej danych...
    -czy grę mógłbym wtedy pobrać (oczywiście za darmo)?
    -przy jakiej okazji z karty potrącane byłby pieniądze?
    -czy trzeba podawać PIN bądź inne hasło (internetowe może?) przy każdej z transakcji na konsolę?

Wczytywanie...

Poleć forum