1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta Micro SD 2 GB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TheDarkKnight, Marzec 27, 2011.

1. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Witam
    Mam problem, otóż mam telefon Samsung S5200 i do niego kartę pamięci Micro SD o pojemności 2 GB. Wszystko chodziło, było ok, ale nagle karty mi nie czyta telefon... Ani komputer przez ten program specjalny co się wgrywa pliki. Nie wiem kompletnie o co chodzi. WKŁADAM kartę - NIC. WYCIĄGAM - "Wyjęto kartę pamięci".
    Wie ktoś o co chodzi? Za pomoc oczywiście podziękuję.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spróbuj sformatować tą kartę.

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ja miałem to samo, ale po jakimś roku użytkowania. Nie dało się sformatować karty w żadnym telefonie, ani komputerze, czyli po prostu dała du*y.

5. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mi to też się stało po roku użytkowania, dokładnie pod koniec marca zeszłego roku zakupiłem telefon w punkcie Plusa. Mam jeszcze gwarancję, więc może najlepiej do nich z tym pojechać?

bemben12 wkładam karte do adaptera, to z kolei do kompa i nic, też nie czyta...

EDIT
    Czy to możliwe że to efekt upadku telefonu?

6. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A zobacz czy dasz radę sformatować ją gdy będzie w telefonie. Tak to możliwe, że to przez upadek telefonu.

7. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    nie powinno nic sie stac z karta w telefonie, chyba ze upadek byl z duzej wysokosci badz z duza sila, wykluczam tutaj luzy w slocie. Przetrzyj piny szpirytusem. Jak nie widzi komp, telefon, karta jest do smietnika. Komputer Cie informuje ze cos takiego jak karta pamieci zostala wyciagnieta ze stacji dokujacej. Sformatuj

8. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Upadek pewnie z ok. metra, wątpie czy mocny. Popróbuję, w ostateczności zwrócę się do punktu Plusa. Ostatecznie trzeba będzie zainwestować w nową kartę.
    Dzięki za odpowiedzi, panowie :) pozdrawiam

9. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Na gwarancję oddaj jak masz, a teraz karty tanie jak barszcz 4gb za 20zl kupiłem :)

Wczytywanie...

Poleć forum