1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta Motorowerowa :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kuba2255PL, Marzec 25, 2011.

1. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam
    Jako że ukończyłem stosowną ilość lat,mam zamiar wyrobić sobie wyżej wymienioną kartę na skuter,i mam pytanie do osób,które w ostatnim czasie wyrabiały sobie taką kartę.A mianowicie,jak to wszystko wygląda,czytałem że na teście teoretycznym jest 10 pytań,a potem test praktyczny.Mógłby ktoś napisać,co jest dokładnie na tych testach itd.??? Wiem,że to forum o X'e,ale pewnie sporo tu nastolatków,i w końcu od czego jest Off-Topic :) Za wszystkie sensowne odp.podziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam
    Ja zdawałem jakiś rok temu
    Test z teorii to podali mi stronkę z której mam się przygotować tzn. było na niej ok 20 wersji testów każdy sobie rozwiązałem po 2 razy i zdałem bez problemu. Można o ile dobrze pamiętam popełnić 1 błąd. Wiem że jak komuś się nie uda to może podejść do poprawki. Ale jak znasz w miarę przepisy to powinno być bez problemu.
    A test z praktyki był żenująco prosty. Przyjechał koleś i kazał nam jechać prosto, później slalom i ósemka i to wszystko.
    I później trzeba było dać 20zł i fotke i karta jest.

4. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    trochę lat temu, w moim gim też robiłem ów test (że kartę zgubiłem, to już inna historia) przygotowania mieliśmy na lekcjach techniki, uczyliśmy się zasady ruchu drogowego i robiliśmy testy na prawo jazdy kategorii A (dwukołowce) co do samego testu... teoria zawierała 7 pytań, pytania w większości o zasady ruchu drogowego typu, rysunek - który samochód przejedzie pierwszy i dlaczego + jedno pytanie o mechanikę pojazdu dwukołowego. na praktycznym mieliśmy pokazać jakąś część podstawionego skuterka i na owym przejechać 100m, zrobić ósemkę slalom i coś tam jeszcze.... to chyba tyle, o ile mnie pamięć nie myli ^^

5. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ktoś jeszcze???

6. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Ja zdawałem w czerwcu u wfisty w gim. Za pierwszym razem nie zdałem teorii, ale to nie problem. Zadania dotyczą ogólnych zagadnień związanych z ruchem drogowym i wyposażeniem skutera. Praktyka - banał, rozgrzewka, ósemeczka i zatrzymywanie się w konkretnym miejscu. W trakcie praktyki będziesz musiał wszystko posprawdzać, tj. światła, kierunkowskazy.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ja w tamtym roku byłem na teście od kuzyna bo mieli owy test w gimnazjum, a nie miał kto go zawieść więc go zawiozłem. Wyglądało to tak że przyjechaliśmy a tam już policjant sobie rozmawiał z dzieciakami (każdy miał swój skuterek). Kuzyn jechał na skuterku od swego przyjaciela. Wyglądało to tak że był slalom później przejechanie na sztucznym skrzyżowaniu ze stopem i bez. Rozpędzenie się i hamowanie na raz. I slalom skuterkiem prowadząc go.

Niestety jak chodzi o teorię to nie pytałem się kuzyna. Nie wiem ile masz lat. Ale takie rzeczy które tam się robi to dziecinada. Każdy zdał (a na moje oko nie powinien każdy zdać, ponieważ robili błędy. A później taki dzieciak jedzie na skuterze i jest niebezpieczeństwo na drodze).
    Kolejną sprawą jest fakt że to była wiocha (to pewnie dlatego każdy zdał..). Bo jak ja XX lat do tyłu robiłem kartę rowerom to wiem że dość dużo osób nie zdało (nie tylko jak chodzi o teorię ale i o praktykę).

8. MuNNek

MuNNek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Ja zdawałem na karte chyba 2 lata temu test teoretyczny był na dodatkowej lekcji techniki , było chyba 21 albo 24 pytania mozna było 3 albo 4 błedy zrobic pamietam ze test był banalny :D. Dostałem od nauczycielki taka kartke ze zdałem teorie , i od dyrcia musiałem miec pozowlenie tzw. pieczatke chyba pozniej znalazłem w swoim miescie gdzie mozna test praktyczny który raz w miesiacu sie odbywał.

U nich musiałem podpisac kartke ze gdy im cos spieprze to musze odkupic ;d , dawałem kartke od nauczycielki i na skuter wsio :D taka mini trasa jechałem były znaki , rondo ,górka itp. koles patrzał z jednego miejsca czy jakies błedy robie a pozniej koniec i to wszystko ;) podpisali mi na kartce od nauczycielki ze test praktyczny zaliczony i pieczatke. Wróciłem do dyrci i sekretarka wypełniła mi karte motorowerowa ;). Chociaz nie wiem gdzie ona jest teraz.

9. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Ja zdawałem we wrześniu.
    Kilka pytań (koło 15) max. 2 błędy (miałem jeden :D). Pytania w stylu: Kto przejedzie pierwszy, Co w takiej sytuacji zrobisz, Gdzie co jest, Jaki to znak.
    Na praktyce było Rondo, Slalom, Rozpędzenie i Zatrzymanie przed odpowiednim punktem, Włączenie się do ruchu, Skrzyżowanie i Powrót.
    Oglólnie to trudno nie zdać ;p

10. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Łup :D

11. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Gdy zdawałem moją kartę rowerową miałem test na komputerze jakieś 5l at temu.Każdy na teście w sali informatycznej klikał sprawdź a potem anuluj aż do osiągnięcia odpowiedniej ilości pkt.;)

12. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Testy na motorower ja zdawałem na tym teście, ale jazdy nie zdałem :) za szybko jechałem

Wczytywanie...

Poleć forum