1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta muzyczna usb do laptopa czy warto?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kioskarz, Grudzień 22, 2010.

1. kioskarz

kioskarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.. Ostatnio korzystam z lapka jako playera do filmów mkv w HD, obraz i dźwięk puszczam kablem HDMI do TV a z telewizora optykiem na kino domowe jednak mam wrażenie, że jakość jest nie taka jak być powinna.. Kino to zestaw 5.0 z ampi Yamaha, kilka lat temu kosztował 3000zł więc chyba standardowa karta muzyczna laptopa ma prawo nie wyrabiać? Czasem też podłącze w taki sposób do amplitunera słuchawki Seenheiser Hd505 albo hd 202.. Tutaj pytanie czy warto zastanowić się nad kartą muzyczną pod USB? Gdybym poczuł różnicę to zdecydowanie jestem za:) Możecie mi doradzić?
    pozdro

EDIT: To może zapytam inaczej czy jeśli kupię kartę dźwiękową na usb pod laptopa a dzwięk puszcze kablem HDMI do Tv a z Tv optykiem na kino domowe to dzwięk będzie na "podstawie" karty dzwiękowej?

Wczytywanie...

Poleć forum