1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta pamięci 4GB oraz bateria na pada lub HDD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vipek007, Sierpień 4, 2009.

1. Vipek007

Vipek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3M
    Witam. Zamienię na 100% oryginalną kartę pamięci M2 4GB firmy SanDisk (pasuje do np. K800i) oraz nieoryginalną baterię, która pasuję do SE K530i, K550i, K800i, W880 itp. na bezprzewodowego pada (nie)używanego, bądź dysk twardy 20GB (może być bez kieszeni, ale z taśmą) z niewielką dopłatą z mojej strony (ew. Sony Ericsson Z520i z uszkodzoną na 100% taśmą od wyświetlacza). Zamiana od ręki lub przez Allegro. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chce ci psuc nadziei, ale wątpie ze ktos bedzie az tak "madry" zeby pojsc na taka wymiane.

4. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    aha i dla scislosci k530i i k550i maja inne baterie ja mam k550i a moja kobieta ma k530i i są inne baterie.

a ta karta to m2? bo moze bym sie skusil?

5. Vipek007

Vipek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3M
    Używane pady kosztują ok. 50 zł, a zestaw M2 4GB + bateria to co najmniej 50 zł. Jeśli chodzi o dysk 20GB - to co wcześniej + niewielka dopłata z mojej strony + ew. SE Z520i (do wymiany taśma wyświetlacza) - również wychodzi na to samo. Nie wydaję mi się, że jest to niekorzystne, ale w sumie zamiana za kartę pamięci wydaję się być śmieszna. ;)

stomil-olsztyn, karta M2, a pisząc o baterii - przepisałem z losowej aukcji z Allegro. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum