1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta pamieci i gry z Live'a

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xboxik, Sierpień 10, 2009.

1. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czy na normalna karte pamieci mozna pobierac gry arcade?
    Otoz tak sobie pomyslalem, jak ukaże sie nowy Dash z pobieraniem normalnych gier to ile razy bedzie mozna sciagnac dana gre na jednym profilu Live? Jesli mozna kilkakrotnie to mozna kupic taka karte KARTA PAMIĘCI 2GB DO XBOX 360 2 GB - NOWOŚĆ - (700368367) - Aukcje internetowe Allegro + sama karte 8GB Karta pamięci microsd MICRO SD HC 8GB SUPER CENA (702455556) - Aukcje internetowe Allegro
    i sciagac na nie gry. Tylko nie jestem pewny co do dzialania tych gier pod innym profilem/na innej konsoli, jesli owe gry by dzialaly to mozna sciagac np. 2 razy taka gre na 2 karty, dla siebie i np dla kumpla :D kminicie o co mi chodzi?

P.S. Jesli nie ten dzial to prosze o przeniesienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    wiem że gry można ściągać bo sam ściągałem np. demo n+ itp. :D a gry jak przypominam sobie ściąga się na profil ale potem można ją ściągnąć jeszcze raz z tego samego profilu :)

4. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a mozna te gry odpalic na innym profilu?

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    tego już ci nie powiem bo niestety ale nie wiem

6. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Karty mSD moglyby zastapic plyty DVD DL RW (ktorych niema) ;)

Wczytywanie...

Poleć forum