1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

karta PCMCIA Sata

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lumpek933, Grudzień 7, 2010.

1. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam czy ta karta pomoze mi w "aktualizacji"fw napedu ? K257 Karta PCMCIA SATA 2 porty CL-PL07 34mm (1336400211) - Aukcje internetowe Allegro. Jak nie to moglibyscie mi przeslac link z taka karta najlepiej na allegro ? Z gory dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    ta karta miałaby prawo działania i nadawałaby sie do aktualizacji FW
    gdyby nie była na chipsecie silicon image ,poszukaj na via lub na intelu

4. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no wlasnie nie ma zadnych innych na allegro, to jest ten bol;/ ale dzieki za pomoc

5. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ostatnio kupiłem kartę pcmcia na chipsecie sil i nic z tego widzi napęd ale w jungleflasher przy próbie wymazywania wywala status 0x51.

Wczytywanie...

Poleć forum