1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta podarunkowa na XBL - kupno gry

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Październik 28, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.

Mam takie pytanie - jestem pewny, że gdzieś to pisało ale nie potrafię znaleźć..- Czy posiadając wklepaną w profil kartę (podarunkową) na 100zł i chcąc kupić coś np. za 115zł z XBL to resztę czyt. 15zł każe mi zapłacić kartą?

Jak to wygląda. Bo nigdy nie miałem karty wklepanej w profil dlatego zwracam się do weteranów, którzy już to dawno wiedzą :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gdzieś to ostatnio było na forum i z tego co pamiętam to wyjdzie, że masz za mało środków i chyba nie da się połączyć płatności 2ma sposobami.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak wyskoczy czym chcesz dopłacić, ale pamiętaj że dopłacisz tylko KK! PP odpada!

Onicniepytaj i petroz lubią to.
  5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    U mnie zawsze wyrzuca, że nie można bo za mało środków i muszę płacić całość przez paypal. Dobrze wiedzieć, że można dopłacać jeżeli ma się dodaną kartę.

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oczywiście kartę mam dodaną - bo zawsze kupowałem gry normalnie z karty. Ale tym razem dostałem w prezencie kartę podarunkową 100zł więc szkoda było by jej nie wykorzystać :)

PayPal w ogóle nie mam :D

WRUB5ON lubi to.
  7. Onicniepytaj

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Proszę o to dowód na to, iż idzie dopłacać.

petroz lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum