1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta przedpłacona w grach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Michaleq, Luty 2, 2012.

1. Michaleq

Michaleq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem w tematach, ale nie było bezpośredniego odniesienia do mojego pytania. Więc:

ostatnio zakupiłem Kinect Sport Season 2, w opakowaniu była dołączona karta przedpłacona na darmowe miesięczne konto Xbox Live Gold. Niestety po wpisaniu kodu trzeba podać dane osobiste (w tym numer karty kredytowej). Darmowe konto na miesiąc za zarejestrowanie wykorzystałem.

Pytanie: Jeśli to ma być darmowe konto to po co im mój numer karty kredytowej i cała reszta danych ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    po upywie autoamtycznie przedluza ale mozna wylaczyc na stronie

4. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, jak miałem dołączoną do konsoli kartę na 3 miesiące golda, to nie musiałem żadnych danych podawać...

5. Soolek

Soolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zambrów
    Mam ten sam kłopot...
    Mam wypełnić te dane?

Wczytywanie...

Poleć forum