1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta Sata pod JF/DF. Jaka? (PCI)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez hamerpl, Kwiecień 12, 2010.

1. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Jako że moja płyta Asusa która miała 4 złączka SATA/SATAII, skończyła swój żywot trzeba kupic karta pod PCI.

Złożyłem taki sprzęt ze szok (Celeron II 433 mhz 256 sd ram) narazie na zastępczy bo nic nie wykombinuje przed wakacjami na bank a co jakis czas dostaje jakieś pudło do modowania.

Jesli nie zabrania regulamin forum to konkretnie linki allegro lub jakiegoś sklepu w Toruniu jeśli się ktos orietuje.

Pozdrawiam Hamerpl

2. Lotnik421 Xbox One

3. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mógłbyś sprecyzować o co dokładnie ci chodzi? Co chcesz kupić płytę główną czy kontroler SATA na PCI? Bo piszesz tak chaotycznie że ledwo zrozumiałem twój tok rozumowania. Jeżeli chcesz kupić karte pod PCI aby flashować napędy to kup Kontroler SATA na chipset-cie VIA, ja mam VIA VT6421 i odpukać wszystko ładnie gra i buczy.

4. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. ManhunterPL

ManhunterPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8