1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta sieciowa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Nomdi, Styczeń 26, 2009.

1. Nomdi

Nomdi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio chciałem się podłączyć do xbox live ale niestety nie udało mi się to. Internet mam z dominetu, podłączam go do PC za pomocą kabla enthernetowego takiego jak dołączany jest do konsoli. Zakupiłem mała przelotkę dzięki, której mogę połaczyć kabel z internetu bezpośrednio do tego włączonego w konsoli(wcześniej był za krótki). Chcę się łączyć do live ale napoczątku muszę "przetestować połączenie z usługą xbox live". No więc odpalam i karta sieciowa -test zdany- adres ip - nie zdany. Idę do dominetu i sprawa przedstawia się następująco: muszę uzyskać dane o karcie sieciowej w xboxie ponieważ domient nie autoryzuje xboxa. Jeśli te dane będę miał to podaje je kolesiowi w domineci i on to autoryzuje. Po tej czynności mogę się już połączyć z live. Gdzie mogę się dowiedzieć tych danych? Liczę na waszą pomoc z góry ty.

Wczytywanie...

Poleć forum