1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

karta sieciowa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez hades55, Grudzień 16, 2010.

1. hades55

hades55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Otoz mam taki problem ze kupilem ten oto router D-Link DSL-G604T Router WiFi Modem ADSL, Neostrada i nie zauwazylem ze nie ma wejscia usb ;/ Ja mam neostrade i nie wiem jak podloczyc go do kompa. Czy ta karta sieciowa by sie nadawala?? http://allegro.pl/benq-e2220hd-lcd-22-dvi-hdmi-full-hd-50000-1-4xusb-i1360818297.html Zalezy mi na blyskawicznej odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    pewnie ten monitor z linku idealnie sie do tego nadaje:)

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    poza tym router podłącz kablem sieciowym a nie usb.

5. P0G0

P0G0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    router podlaczasz kablem sieciowym do komputera i konfigurujesz wchodzac w jego interfejs za pomaca przegladarki internetowej
    kto to w ogole wymyslil zeby robic internet na USB... -,-'

Wczytywanie...

Poleć forum