1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

karta w stacji dysków

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez msqPL, Listopad 8, 2014.

1. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pewien problem, a mianowicie, mój syn włożył do stacji dysków kartę, nie mam pojęcia jak ją wyciągnąć, i tutaj pyanie do, was moi drodzy, czy wiecie może co mogę zrobić żeby ją wyciągnąć? Nie mam pojęcia co zrobić, próbowałem grzebać tam jakimś patykiem, ale boję się że zepsuje laser, może można ją jakoś rozkręcić? Proszę o pomoc co mogę zrobić bo nie mam żadnego pomysłu, a teraz w pracy wolne wiec bardzo chętnie bym pogral, dlatego też oddanie na gwarancję biorę jako ostateczność, i jeszcze jedno pyanie, czy przyjmą mi to na gwarancję? Czy usłyszę "jest to ewidentna wina użytkownika"

2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Ciężka sprawa. Raczej darmowe oddanie na gwarancję odpada, bo jest to ingerencja użytkownika a nie wada sprzętu. Ja bym próbował bardzo cienką pęsetą, jednocześnie świecąc latarką w szczelinę aby niczego nie uszkodzić. Jeżeli karta wpadła gdzieś głęboko, albo mocno zakleszczyła się, to nie ma sensu robić z konsoli przeoranego pola i wysyłaj do naprawy. Najpierw spróbuj wysłać do MS. Może jednak nie odeślą konsoli z kwitkiem. A jak nie, to szukaj serwisu, bo w MS bez gwarancji zapłacisz jak za zboże. Tak czy inaczej, powodzenia.

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    przypomniało mi się jak byłem mały zrobiłem to samo tyle że do magnetowidu włożyłem kromkę chleba :) No ale dobra do rzeczy, by wydobyć kartę musisz awaryjnie otworzyć DVD\ROM pierw zdejmij przedni panel jest na zatrzaskach wystarczy podważyć [​IMG] następnie znajdź jakiś cienki drucik agrafkę spinacz i włóż ją w te dziurkę by ręcznie wysunąć tacę [​IMG] pozostaje pensetą wyciągnąć kartę ze środka, jeżeli by to nie pomogło pozostaje rozebrać konsolę jak coś to pisz powiem ci jak to zrobić krok po kroku

5. KubaFreeStyle

KubaFreeStyle Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zamość
    msqPL ma raczej konsolę XO, więc pomysł, który podrzuciłeś powyżej odpada...

6. msqPL

msqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak cięką pęsetą ale problem jest taki ze to jest tak trochę odbudowane jakimś materiałem i ja nawet nie widzę co tam jest w środku. Chyba pozostanie mi w wolne dni cieszenie się grami które mam na dysku i wysłanie na gwarancję. I moje kolejne pytanie gdzie to mogę wysłać na gwarancję?

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Jeżeli zarejestrowałeś konsolę na https://myservice.xbox.com/ to zgłaszasz na tej samej stronie. Jeżeli chcesz wysłać poza MS to szukaj po serwisach które oferują naprawę konsol.

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wsadz z ciekawości płytę do srodka czy bedzie czytać. Może tak wpadło ze nie będzie przeszkadzać. Co do gwarancji nie sądzę ze jest to najlepszy pomysł. Zakończyć sie to może odrzuceniem gwarancji brak naprawy, lub wybór naprawy serwisowej pewnie 40 euro. Podejdź najlepiej do dowolnefo serwisu z konsolami za 50zl wyciąganą kartę w 30minut

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No tak ale jak odda do nieautoryzowanego serwisu to straci gwarancję, szkoda trochę by było...
    Spróbuj zrobić tak, odwróć konsole "do góry nogami" potrząśnij trochę by karta spadła na górę napędu, później jeszcze nie odwracaj konsoli tylko delikatnie wsuń w szczelinę jakąś cieńką tekturkę i dopiero teraz odwróć konsole do normalnej pozycji.
    Karta powinna opaść na tekturę i wtedy delikatnie wysuń tekturę razem z kartą...

Wczytywanie...

Poleć forum