1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karta zdrapka za granicą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skuter91, Styczeń 13, 2015.

1. skuter91

skuter91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,

Posiadam x360 zakupionego kilka miesiecy temu w niemczech .
    Lokalizacja ustawiona jest na niemcy .

I tak .... Jakis czas temu znalazlem na stacji karte zdrapke z Microsoft Points konkretnie 1200 wpisalem kod i ok dziala przeliczylo mi to na zł okolo 110 zł .Moglem kupywac gry itd .
    Wczoraj kupilem karte zdrapke 50 euro . Po wpisaniu kodu w konsoli wywalilo jakis tam blad wiec zrobilem to przez strone i ok dodalo mi ale nic za to nie mogę kupic... Po zalogowaniu sie na stronce Microsoftu w jakiejs tam zalkadce dotyczacej piniendzy posiadam do wyboru konto PLN gdzie mam okolo 2 zl ,zostalo mi po tych punktach i jest tez do wyboru DE gdzie jest to 50 eu . No ale nie moge za to nic kupic . zastanawiajace jest to ze po kupnie konsoli w niemczech gdzie od nowosci lokalizacja jest na niemcy wyswietla mi ceny w PLN .Chcialem premke do bf4 kupic i dupa .... Moze ktos z was wie jak sobie poradzic z tym problemem .

Z góry dziekuje za odpowiedzi ,pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konto xbo live masz założone na Polskę. Zakupiles walutę euro, która w Polsce nie jest uznawana, poczekaj aż wprowadzą euro w PL. Jedyny ratunek to pomoc techniczna xbox live. (lecz nie sądzę ze coś załatwisz)

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musisz zmigrować konto na niemcy. Pewnie dash będzie częściowo po niemiecku ale przynajmniej wydasz kasę.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

skuter91 lubi to.
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie czasrm tak ze gotowka przepadnie ?

6. skuter91

skuter91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myhym ... Czyli lipa no niestety po zmigrowaniu kesz przepadnie . No nic dziekuje za odpowiedzi ,elo !

Wczytywanie...

Poleć forum