1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Karty pamięci

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Sala8, Styczeń 11, 2010.

1. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    512MB - Oryginalna Karta Pamięci XBOX 360 (869455557) - Aukcje internetowe Allegro

Mam kilka pytan na ten temat. Ponieważ mam bana i chce wiedziec czy mi sie to przyda :)

1.Za pomocą tego moge zgrywać na dysk twardy filmy i muzyke ?
    2.Moge przenosić od kolegi np. jak on ściągnął patcha, dodatki, savy, map packi itp z Xbox Live?
    3.Dam rady wogóle to podpiąć do pc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NaPeK

NaPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    1. 2. nie calkiem jest jak napisales

3. tak po podlutowaniu wtyczki usb

4. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska

No ale mi moze powiesz co tak co nie ? Bo tak w ciemno mam zgadywac :) ? Dla mnie to istotne :)

5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    1.NIE
    2. Jak zgrasz z dysku/memorki kolegi tego patcha na dysk komputera to później będziesz mógł wrzucić to na swoją memorkę (choć nie jestem pewien czy to będzie działać). Dodatki, savy, map packi będzie można skopiować tylko, że są one przypisane do profilu więc będziesz też potrzebował profilu tego kolegi.
    3. Tak jak NaPeK napisał, po przylutowaniu kabla USB.

Wczytywanie...

Poleć forum