1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

karty prepaid

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Masownik20, Listopad 18, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Chcialem się zapytac o jakich nominalach są owe karty, chcialem ostatnio kupic ufc na xbox live gold bylo za 30 coś i teraz pytanie o jakis nominalach są owe karty bo np nie kupie karty za 100 albo 50 zeby kupic gre za 30 cos bo nie wiem co zrobie z reszta kasy moze nie będe chciał nic już kupować. Widzialem kiedys na allegro karty te za 15 zł wiec np 2 lub 3 takie karty i mam gre i grosze i na moim koncie zostają. Nawiasem pisząc owe karty wpisuje tak jak aktywacje wszelkiej masci kodow, przypisuje sie ona do mojego konta klikma daną gre daje kup i sie przypisuje do konta i pobiera czy musze autoryzacje karty kredytowej robić czy coś? Gdzie polecacie tanio takie karty?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    15 50 70 75 100 150 200.
    Normalnie z nich kupujesz bez kredytówki, tylko adres billingowy będziesz musiał uzupełnić.

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    adres bilingowy to hm to co to jest? nr karty czy adres na kogo karta itd??
    Gdzie tanio takie karty wyhacze?

5. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    765
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Allegro najprędzej

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175