1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kasowanie patchów w pamięci Xbox 360 HDD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tranced21, Wrzesień 20, 2010.

1. Tranced21

Tranced21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam mały problem - Mianowicie, wie ktoś jak poprawnie skasować patche do gier w pamięci HDD xboxa?.

Dokładnie chodzi o gre Kingdom Under Fire Circle of doom a jeszcze dokładniej to super syntezyacja itemów - kolega z angli napisał mi tak :

"Both sound like they're as a result of the patch being on, go to your storage device on the dashboard and press Y to being up the Device options menu, and select to clear the system cache.

(This is by memory, if it's a little wrong just google how to clear your system cache, it's changed since I made the guide.)"

czy chodzi o pamięć podręczną?

Jeśli ktoś rozkminia ten temat to proszę o odpowiedz :)

P.S. - wybaczcie jeśli napisałem to nie logicznie, ale jestem zielony w tym temacie :p

Dział do opisywania problemów z forum nie z konsolą. Temat kosz. / bemben12

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dobrze ci napisał. Musisz wyczyścić pamięć podręczna konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum