Kasowanie save i plikow z karty pamieci

kieszko

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
W zasadzie nie mam pojecia czy to proste pytanko, głupie lub niewykonalne. Poprostu bez micia przyznam ze mam z tym problem. Przechodząc do sedna, jak wykasować niektóre savy z gier zeby zwolnic troche miejsca na karcie pamieci. Czy da sie to zrobic dla poszczególnych gier, czy dla całej karty pamięci? Zaznaczam ze nie chciałbym podłączać x360 z pc, ale jeśli to wymagane to jaki kabel potrzebuje? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich fanów x360!
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Wchodzisz w ustawienia konsoli>pamiec>karta>nazwa gry>masz potem wszystko co do danej gry masz na dysku/memorce.Wywalasz ZAPISANA gra/SAVE/podobna nazwa i juz :)
 

kieszko

Użytkownik
Użytkownik
Ok - dzieki. to jedno z głowy. Pytanie nr2. Tak mi się zdarzyło, że puściłem call of duty modern warfare 2. Gra przywitała mnie aktualizacją około 120MB. Już wcześniej jakaś gra też wymagała aktualizacji. Tu 120 tam 100 MB i mam już tylko 170MB na memorce. Czy te aktualizacje tez sie usuwa w ustawieniach konsoli (usuń aktualizacje ....)?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
nie,musisz wejsc w ustawienia>pamiec,kliknac Y bodajze na dysku i wybrac usun pamiec podreczna
 

Do góry Bottom