1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kasowanie save i plikow z karty pamieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kieszko, Listopad 3, 2009.

1. kieszko

kieszko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    W zasadzie nie mam pojecia czy to proste pytanko, głupie lub niewykonalne. Poprostu bez micia przyznam ze mam z tym problem. Przechodząc do sedna, jak wykasować niektóre savy z gier zeby zwolnic troche miejsca na karcie pamieci. Czy da sie to zrobic dla poszczególnych gier, czy dla całej karty pamięci? Zaznaczam ze nie chciałbym podłączać x360 z pc, ale jeśli to wymagane to jaki kabel potrzebuje? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich fanów x360!

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Wchodzisz w ustawienia konsoli>pamiec>karta>nazwa gry>masz potem wszystko co do danej gry masz na dysku/memorce.Wywalasz ZAPISANA gra/SAVE/podobna nazwa i juz :)

4. kieszko

kieszko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok - dzieki. to jedno z głowy. Pytanie nr2. Tak mi się zdarzyło, że puściłem call of duty modern warfare 2. Gra przywitała mnie aktualizacją około 120MB. Już wcześniej jakaś gra też wymagała aktualizacji. Tu 120 tam 100 MB i mam już tylko 170MB na memorce. Czy te aktualizacje tez sie usuwa w ustawieniach konsoli (usuń aktualizacje ....)?

5. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    nie,musisz wejsc w ustawienia>pamiec,kliknac Y bodajze na dysku i wybrac usun pamiec podreczna

Wczytywanie...

Poleć forum