1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kasujące sie savy. Nie do wytrzymania.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skodi, Październik 31, 2012.

1. skodi

skodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z savami na xbox 360, mianowicie, wczoraj grałem dosyc długo w Sleeping dogs, i skonczyłem grę, nie na 100% ale fabułe napewno, byly napisy koncowe, i wzmianka ze ukonczylem gre i dalej moge kontynuowac inne misje, wiec chcialem zagrac dzisiaj a tutaj savy sie skasowaly, Moje i Autosavy. Jestem pewny ze zanim wylaczylem gre zapisalem ja, a autosave chociarzby powinien zostac, dzisiaj wlaczam gre a tam 52% gry i misja na Weselu ktora peszedlem dawno temu. Gdy wczoraj wlaczylem gre to bylo moze 80%, a dzisiaj 52%, co to znaczy, jak savy moga sie cofnac jesli gralem 20 godzin temu. Czy to jakis wirus na konsoli?? Juz kiedys zauwazylem podobny problem z assassinem creed, ale pomyslalem ze mi sie cos uwidzialo.

Prosze o pomoc, gdyz taka gra na konsoli to nie gra, jesli spedzasz 5h, konczysz gre a ona sie cofa o 50%.

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum