1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

katastrofa ;/ soul calibur5

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez viktor, Luty 28, 2012.

1. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Dzisiaj zrobilem przerobke na lt 3.0 i gralem w soul calibur 5, Podlaczylem do neta konsole zrobilem sobie konto live tak tylko zeby sprawdzic jak to wyglada wszystko i w ogole i uruchamiam grę i chce jakas update 3MB to robie bo inaczej gry nie idzie uruchomic, zrobilem czekam i czekam ciagle czarny ekran, wylaczylem do glownego menu uruchamiam gre, i sa napisy wszytko i po napisie project soul jest czarny ekran i tak ciagle

patrze a t u mam dash 14719.. i co teraz mi się stalo ? ;/

Fifa 12 chodzi np Prison Break tez i inne gry przerobione

dzisiaj mi kuzyn flashował na lt 3.0 mam liteon soul calibur 5 chodzilo normalnie prze zalozeniem konta Live i tego update wczesniej mialem 14717 i mam lt3.0 poprostu gra uruchamia sie sa napisy a pomte czarny ekran tylko tagre mam na lt 3.0

wsadzilem do napedu z kompa tego soul calibur 5 i przez abgx puscilem

i pisze

warning this iso is short 1484839040 part of the game data is missing

i tam na dole pisze iso is to small to contain L1 Video crc check was aborted

czyzby mi sie ta gra zepsula ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mogłeś się bardziej wysilić z nazwą tematu. Takich "katastrof" na forum jest kilkanaście dziennie. Nagrywałeś zwykłą nagrywarką i nie zrobisz z tego obrazu iso. Musisz pobrać tytuł jeszcze raz, przepuścić przez abgx'a i będzie działało.

4. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    tzn ta gra mi chodziła zanim do live sie zalogowalem i ten glupi update do 14719...czyli nagrac jeszcze raz bo mam na dysku i będzie działać? nic mi sie nie stalo z przerobka lt3?

5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z przeróbką nic się nie stało. Usuń grę z dysku (jeśli nagrywałeś zwykłą nagrywarką) i wyczyść pamięć podręczną konsoli, bo przy tym Dash'u nie możesz instalować gier XGD3 nagranych zwykłą nagrywarką. Jeśli nie będzie działało, nagraj jeszcze raz:
    http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[t...treme-lite-touch-3-0-a-120365.html#post942283

6. misiekzx6r

misiekzx6r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam ten sam problem z soul caliburem 5 tylko na rgh niemam wogóle LT tylko RGH i to samo dochodzi do napisów i koniec co mam zrobić pomocy

Wczytywanie...

Poleć forum