1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kawałek płyty :D został w środku konsoli. Jak go wyciągnąc?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez damiano9991996, Kwiecień 8, 2013.

1. damiano9991996

damiano9991996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć!
    Dzisiaj zdarzyła mi się i śmieszna ( i być może tragiczna) sytuacja. A więc: włożyłem płytę z połamanym przez brata kawałkiem ( to był mały kawałeczek, pomyślałem, że jak połącze razem a nawet się jakoś trzymało kupy to odczyta i bym mógł przynajmniej zainstalować grę. Wiem, debilny pomysł :( , nie pomyślałem :/ ) do napędu i jak płyta zaczęła się krecić wyrzuciło ten mały kawałek do środka napędu i konsoli i nadal tam siedzi. Próbowałem trochę poruszać konsolą, żeby wypadło, słyszałem że gdzieś spadło, ale teraz nie chce wypaść, gdzieś się zagnieździło. Inne płyty działają normalnie, tylko troche się boję żeby ten kawałek czasami nie poleciał na płytę i pociachał mnóstwo rys. Jak najłatwiej go stamtąd wyciągnąć, a jakby tam został to czy może narobić jakieś większe szkody?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jak wpadnie w odpowiednie miejsce to może narobić szkód, jak nie masz gwarancji rozbierz konsolę/napęd i wyjmij to...

4. damiano9991996

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, tak zrobię.
    Tylko jest tu gdzieś jakiś poradnik jak to zrobić, bo nie chciałbym czegoś popsuć w trakcie rozbierania konsoli :)

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na Google, pełno poradników jak rozebrać konsole

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

6. damiano9991996

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aha...
    Podczas takiego rozkręcania jest jakieś ryzyko popsucia konsoli, zrobić to samemu czy lepiej dać to jakiemuś profesjonaliście?

7. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Z youtube jest lepiej. I przygotuj se torx 10 chyba. Jak to slim to uwazaj na przedni panel tasme.

8. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Przy fat jedyne co możesz uszkodzić to zatrzaski obudowy jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać co do slim tak jak mój poprzednik napisał uważaj na taśmę przedniego panelu, jeżeli nie czujesz się na siłach lepiej oddaj to komuś kto bez stresu wyciągnie ci to w parę minut

9. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    W fat jest problem z tylnymi zastrzaskami, i trzeba odpowiednio skladac tam gdzie guzik tacki bo sie nie zlozy jak trzeba. W slim tak samo tylki zastrzaski z prawej strony sa takie chamskie jeden gora drugi dol plus tasma przod. Mi tam rozlozenie rozloezenie zajmuje z 5min bez uszkodzenia obudowy powodzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum