1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kawałek rozgrywki wprost z bety Homefront: The Revolution

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Homefront: The Revolution do dziś mogło być testowane przez graczy. Serwis IGN przygotował krótkie nagranie z jednej z misji "Enemy at the Gates". Jak wygląda ta produkcja w ruchu?

Jeżeli kolejne newsy o Homefront: The Revolution nie przekonały Was, że jest to dobra gra, to być może uda się to redaktorom z serwisu IGN, którzy przygotowali 9 minutowy materiał, który jest wycinkiem z niedawych testów beta.

Przypominamy, że Homefront: The Revolution pojawi się na sklepowych półkach 20 maja tego roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Grał ktoś w betę? To jakiś koszmarek! Jeśli to coś ma przekonać nas do kupna gry, to ja nie wiem jak musieliby się postarać, by nas zniechęcić! o_O To wszystko jest po prostu słabe, z powodu koszmarnych tekstur wszystko zlewa się w kłębowisko szarości, a gdy przyjdzie do misji w nocy to chodzimy na oślep.

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Grałem i było spoko, wiadomo masa błędów jak ncp widzący przez ściany, latające przedmioty, znikający dzwięk ale ogólnie nawet mi się podobało. Nie kupiłbym tej gry bo nie wnosi nic odkrywczego do tematu ale mamy crafting wcięć można tworzyć różne przedmioty z elementów porozwalanych po świecie, można w trakcie grania modernizować broń co zostało praktycznie skopiowane z Crysis 3 ale z pewną ciekawą zmiana której nie bardzo potrafię opisać ... mamy karabin snajperski odczepiamy górę i doczepiamy do pozostałej rękojeści górę ciężkiego karabinu maszynowego, można to samo robić z pistoletem z którego można zrobić uzi czy shotgunem, jest to niedorzeczne ale to tylko gra.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1693
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @krzys1190@krzys1190 hehe a w szczególności próby zagrania razem :D .

Dla mnie nic nowego. Powiem szczerze, że już The Division bardziej przypadło mi do gustu niż ten Homefront.

Tak jak już zostało powiedziane ta gra nie zaoferowała nic, czego nie widzieliśmy już w innych produkcjach, a nawet miejscami zaskakiwała głup0tą. Ale wiadomo, że to beta więc nie biorę tego pod uwagę.

Może za max 60 zł bym kupił - o ile było by dużo graczy i fabularnie było by ciekawie - w co niestety wątpię (chodzi o fabułę).

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poczałkowo był ogromny problem by z kimkolwiek zagrać a ze znajomymi się nie dało połączyć ale każdego kolejnego dnia już było coraz lepiej i w niedziele grałem bez problemów ze znajomymi.

Wczytywanie...

Poleć forum