1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kaz: Microsoft znów będzie pierwszy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AlexX 0ne, Styczeń 22, 2013.

1. AlexX 0ne

AlexX 0ne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubuskie

więcej info: Sony: Xbox znów będzie pierwszy - XboxC.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    a tak naprawde się rozchodziło kiedyś tylko o to ,że xboxa się dało szybko przerobić po premierze a ps3 po 3latach dopiero:) stąd xbox 360 się lepiej sprzedawał.

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up nie zgadzam się z Tobą ... PS3 wyszło ponad rok później od xbox'a 360 i to był główny powód dlaczego ludzie rzucili się na konsolę od M$
    - skok jakości grafiki w porównaniu do ps2/pierwszego x'a ogromny :p W następnych latach (przeróbka) pewnie była to ogromna zaleta ale nie podstawowa- przynajmniej nie w krajach zachodnich bo w Polsce to wiadomo...

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    doceniam zdanie:) ale ps3 mimo premiery widac ,że nie co gorszej jakości grafiki i braku przeróbki nawet mnie nie zainteresowało. Wystarczyło 2dni z tą konsola ,żeby jej nie lubieć dla kilku gier i lagowatego systemu multiplayer wole xbox 360 i mieć swięty spokój.

6. Dawid Szczepanek

Dawid Szczepanek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    każdy lubi co innego ;) ja mam xa ale wole ps3 miałem ps3 ale chciałem zobaczyć jak to na xklocku wygląda i narazie zostało ale tylko ze względu na rgh nic innego ;)

7. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    tylko ze zanim x360 wyszedł ktoś dostał się do kodu i wiedział jak go złamać, po premierze wystarczyła chwila i oficjalnie udostępniono przeróbkę

8. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Gierki panowie gierki. Nic nie napędzi sprzedaży jak dobra gra, piractwo to mały ułamek procenta. Reszta to gry i to co oferuje konsola. Ludzie rzucili się na kupno bo granie przez neta i dobre gry zrobiły swoje, skok grafiki też był dosyć spory więc...

9. yakuza500

yakuza500 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Gry multiplayer ale przede wszystkim pady !! pad od ps3 to jakaś pomyłka nie wyobrażam sobie grać na nim w strzelanki ! Piszecie ze w krajach zachodnich zpiracenie konsoli nie miało wpływu na sprzedaż, nie wiem czy wiecie ale np w wielkiej brytanii flash konsoli jest zupełnie legalny tylko polska walczy z tym na siłę. Prawo w Polsce mówi tak : możesz posiadać kopie zapasową ale tylko wtedy gdy orginalny nośnik nie nadaje się do odczytu - wiedz jak można zrobic kopie czegoś co nie działą ! A zeby pograc w kopie musisz miec flasha co jest nie legalne

10. AlexX 0ne

AlexX 0ne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lubuskie
    fixed

wszystkie pady do strzelanek to lipa totalna, upośledzone gry z autocelowaniem, pograjcie lepiej trochę na PC...

11. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: Kaz: Microsoft znów będzie pierwszy

Pecetowiec się odezwał! Nie jeden radzi sobie lepiej na padzie niż ty na myszce:-D

1 osoba to lubi.
  12. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kaz: Microsoft znów będzie pierwszy

Na multi nie ma autocelowania :) to jest nie potrzebny bajer ktory zawsze na singlu wylaczam.
    Tak iak up pisal nie jeden na padzie pocisnie goscia grajacego na myszcze.
    A do tego pad daje wieksze mozliwosci ruchu

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum