1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Każdapomoc wskazana....

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rocknroll1, Grudzień 3, 2010.

1. rocknroll1

rocknroll1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Jestem totalnie zielony,przepraszam że dubluje tematy.Mam parę pytań co do konsoli a głównie do softu.

Mam konsolę parę dni.Chciałbym uzyskać info czy można wgrywać mp3, Dvix, pliki na twardy dysk do Xboxa?Czytając forum dowiedziałem się żeniema takiej opcjiale doszły mnie słuchy że jest jakiś patch który "łamie" system i można wgrywać gry oraz pliki.Jakie są plusy i minusy złamania systemu w xboxie?
    Będe wdzieczny za linki ,jakiekolwiek instrukcje porady.

Co zrobić aby ewentualnie podrasować konsole aby z systemu wydobyć 100% możliwości.

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skubaniec

Skubaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    z tego co mi wiadomo mp3 i filmy mozna wrzucac na dysk przez ftp albo pendraka

4. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Nie lepiej polaczyc sie przez Media Center z laptopem ? Ja tak mam i filmy full hd, muzyke i obrazy streamuje z laptopa na TV

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    możesz przerobic konsolę tak, że robi się z niej centrum multimedialne, gry działają bez płyty itd, to się chyba XBR nazywa, ale nie jestem pewien.. poszperaj na forum, wszystko jest

6. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chodzi Ci o przeróbkę Jtag , jednak aby ją wykonać potrzebna jest konsola starszej wersji ( chyba góra z początku 2008) do tego ze starym dashboardem(tym standardowym po kupnie X360 , nie NXE). Więc jest to modyfikacja raczej dla wąskiego grona nabywców , no chyba że masz Xboxa z początku 2008 i do tego wogóle nie robiłeś update'u menu.
    Jest jednak jeden sposób na wrzucenie plików mp3 na dysk konsoli. Musisz posiadać utwory w formacie audio CD ( takie jakie są na oryginalnych nośnikach z muzyką , lub stworzyć je z plików mp3 w programie typu Nero) , jeden utwór zajmuje wtedy jakieś 30MB. Płytkę DVD lub CD z takimi utworami wrzucasz do X360 i pojawia Ci się opcja konwersji do plików mp3 na dysk konsoli.

7. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Co do MP3 to się trochę mylisz, na xbox klocka można co prawda zgrywać muzykę z CD-music płyt muzycznych które następnie są konwertowane na wma bo to format M$.

8. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Tak. Masz rację , Xbox konwertuje do pliku .wma.

9. rocknroll1

rocknroll1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za info.
    Konsolekupiłem nową jakieś 4miesiące temu.Zpłytami audio wiem oco chodzi i faktycznie bez problemu konwertuje.Mam dosyć dużą biblioteke mp3 i chciałnym ja wrzucic na Xboxa.
    Co do połaczenia Xboxa z lapkiem to potrzebne jest WINDOWS MEDIA CENTER a niestety wersja windows która posiadam "Windows Vista Buisness" nie posiada tego.

Dzisiaj się dowiedziałem żeby wgrac cokolwiek potrzebne sa jakies specjalne kable.Tak przynajmiej poinformowałmnie kolega ktory ma Xboxa.NIeweim czy to prawda ale bede szukal.

A jak wyglada wgrywanie gier na konsole?Zeby wgrac i zeby chodzilo bez płyty.Przykladowo :pozyczam gre od kumpla zgrywam i oddaje.

Dziekuje i Pozdrawiam

Poleć forum