1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Każde DLC pobrane z neta wg. xboxa jest uszkodzone

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Asuna, Kwiecień 18, 2013.

1. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    Pobrałam sobie dlc do gry, które o dziwo innym użytkownikom działa. Za pomocą programu wgrałam dlc na pena a tu xbox mi mówi, że plik jest uszkodzony. Pobierałam z różnych źródeł i to samo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kingsjarek

kingsjarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak masz LT to Ci działać nie będzie tylko na JTAG/RGH działają dlc.

4. slimLeo

slimLeo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    K-ce
    musisz jeszcze wgrać najnowsze TU do gry (na grze klikasz Y title menagier i klikasz download TU a potem o najwyższym nr dajesz set active) dodatkowo musisz w Dash lanchu ustawic ContPath = Yes lub odblokować DLC za pomocą xm360. oczywiście DLC musi być w odpowiednim folderze (np. content/0000000000/MEDIA ID gry/000020 oczywiście mniej wiecej nie pamietam dokładnie ilości zer :D

5. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    masz przeróbkę RGH/JTAG? Jak nie to nie będzie działało.

Wczytywanie...

Poleć forum