1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Każdoraxowa aktualizacja gry - problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vienio999, Lipiec 31, 2010.

1. vienio999

vienio999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Każdorazowa aktualizacja gry - problem

Witam,

Mam Arcade bez dysku. I zauważyłem, ze za każdym odpaleniem gry, pobiera się update (zapewne taki sam). Czy nie da rady, żeby to update zapisaywało się w konsoli? Irytuje mnie jak dziennie musze pobierać, z 10 update do każdej gry, a o zagraniu w niektóre gry offline nie ma co liczyc, bo żeby wczytać save trzeba mieć najnowszy update. W konsoli mam ok. 150mb wolnego, wiec na małe update ktore sie pobiera przy kazdym odpaleniu gry starczy.

Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kup sobie pendriva jakiegos tak 1gb i uzywaj go jako dysku nagraj na nim najnowszeo dasha i bedzie all smigac :) bo jak sciagalem najnowszego dasha offline to on sam wazyl jakkies 100mb

4. vienio999

vienio999 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pendrive podłączony do xboxa, jednak dalej to samo. Dalej co odpalenie jakieś gry pobiera to samo update -.- Dash to jest to jakby menu konsoli? To ono przecież jest najnowsze, bo jak coś to z live się pobiera aktualizacja.

Proszę o pomoc

5. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Ja kiedys poszlem kupic gre pirata , i chłop powiedział że musze sciagnąć najnowszego dasha, tak jak pisał kolega wyżej i pomogło, sciaglem go na pendrive zainstalowałem, i już więcej nie było problemów...

6. Xonee

Xonee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dash to taki jak by update oprogramowania ;p

Wczytywanie...

Poleć forum