1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Każdy gracz chce zagrać w RAGE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 19, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Studio ID Softwere powoli zaczyna startować z kampanią reklamową. Wcześniej promowano RAGE tylko przy pomocy zwiastunów i gameplayów, a dopiero dzisiaj pojawił się pierwszy materiał stricte marketingowy.

Szkoda tylko, że do zachęcenia graczy do kupna wykorzystano zawodowego koszykarza, choć zapewne jest to celowe posunięcie. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy fan post-apokaliptycznego klimatu czy nieprzeciętnych FPS, powinien sobie zapisać datę premiery, czyli 16 września tego roku. Dlaczego? Najnowsza produkcja ID Softwere zaoferuję graczom niesamowity klimat, projekt graficzny oraz świat gry.

Jedynie co może zdenerwować graczy, to ten pierwiastek rosyjski – akcent dialogów i wygląd postaci. Co raz częściej można się z tym spotkać w grach i mam nadzieję, że Ezio nie zacznie zabijać Tamplierov.

Wideo na Każdy gracz chce zagrać w RAGE

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Będzie mocarna gra.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    tytuł newsu strasznie drażni, a trailer moim zdaniem do d**y.

5. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to co up . nie ma szału ..

6. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Gość na screenie wygląda jak brytyjski pseudokibic ;) nie wiem co twórcy chcą osiągnąć promując grę takimi filmikami - ani mnie to nie zaciekawiło, ani nie porwało. No ale może jest tam jakiś przekaz podprogowy, którego nie wyłapałem :D sama gra zapowiada się ciekawie - no ale na tym etapie ciężko wysnuć jakieś konkretne wnioski.

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kolejny post-apokaliptyczny crap. Jeśli to coś ma przypominac Borderlands, to będzie najgorszą grą świata.

8. Damianos_17

Damianos_17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nisko
    Tytuł mnie zdenerwował, bo mnie np nie interesuje ta gra w ogóle. Po co pisać, że wszyscy ?

9. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do akcentów dialogów, ostatnio zagrywam się w Metro 2033 i muszę powiedzieć że już lekko mnie to nudzi. Z drugiej strony ileż można słuchać tego "amerykanskego" akcentu, który jest praktycznie w każdej grze?

I jeszcze kilka słów o silniku gry. Konsole swoją drogą, ale najbardziej interesuje mnie optymalizacja na PC. W tym roku jest kilka premier tych mocniejszych silników, i dwa z nich już się ukazały (CryEngine3 i RedEngine od CDP Red) i o ile ten pierwszy jest bardzo dobrze zoptymalizowany, to o drugim już tego powiedzieć nie mogę, bo momentami zalicza spadki klatek. Mam tylko cichą nadzieję, że id Software pokaże klasę z optymalizacją i wymaganiami sprzętowymi.

10. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    Z tygrysem się z początku ciekawie zapowiadało ale jednak nie było śmieszne. Trailer słaby.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jako fan Fallouta z chęcią zagram w Rage, a czy każdy tego pragnie nie wydaje mi się :p

12. javownik

javownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    USG Ishimura
    mnie to przypomina Borderlads, tyle że z lepszą grafiką

13. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam nadzieje ze to wogole nie bedzie przypominalo Borderlads bo jak tak to bedzie kolejna gra ktora po 15 minutach wyladuje w koszu

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mi się podoba. Lubię post apokaliptyczne klimaty. Do tego jazda... samochodem po pustyniach. Dobra fabuła na +16h rozrywki i dla mnie gra obowiązkowa :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum