1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ken Block dołącza do obozu Need for Speed!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Promujący niegdyś serię DiRT Ken Block przez następne lata będzie twarzą serii Need for Speed. Kierowca znany jest przede wszystkim z niezwykle widowiskowej serii wideo Gymkhana.

"Pełni ekscytacji możemy ogłosić wieloletnie partnerstwo ze światową legendą wyścigów i ikoną sportu Kenem Blockiem" - ogłosiło Electronic Arts na oficjalnej stronie serii Need for Speed. "Ken stanie się doradcą wyścigowym w naszym zespole, zapewniając nam wgląd w to wszystko, co ustanawia nowe limity akcji i adrenaliny podczas wyścigów. To pomoże utrzymać serię Need for Speed na niesamowitym poziomie doznań" - cieszą się "Elektronicy".

- Czuję, że zarówno twórcom Need for Speeda, jak i Electronic Arts przyświeca ten sam cel - pozwolić ludziom na realizację marzenia o przekraczaniu limitów tego, co mogą dokonać w fotelu kierowcy - mówi Ken Block. Jego umiejętności są dobrze znane i bardzo cenione w zespole twórców nowej odsłony wyścigowej serii EA, Need for Speed: Rivals.

- Ken to prawdziwy mistrz driftu, prowadzenia pojazdu i zamieniania ulic w plac zabaw dla samochodów - komplementują przedstawiciele Ghost Games. - Już wcześniej byliśmy jego wielkimi fanami, a teraz wiemy, że będzie stanowił cenny nabytek i pomoże nam stworzyć doznania z największą dawką adrenaliny w tym przemyśle - przekonują.

Przy okazji ogłoszono, że nowe wideo z popisami Kena Blocka, Gymkhana SIX, pojawi się w sieci 11 listopada. Filmy będą zamieszczane na oficjalnym kanale serii Need for Speed w serwisie YouTube.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jak nie burnout to Dirt.
    twórcy powinni wydać poradnik typu:
    "Jak spierdzielić grę na 1001 sposobów"

1 osoba to lubi.
  4. xcorsten

xcorsten Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Człowieku nosz do kur** nędzy -.- Każdy KAŻDY twój post to narzekanie, marudzenie, kręcenie nosem i hejt. Skądś ty się wziął i kto dał ci na dodatek rangę modka wytłumacz mi to. Zachowujesz się jak rozpuszczony gówniarz.

1 osoba to lubi.
  5. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie narzekam tylko stwierdzam fakty, każdy NFS wydany w ostatnich latach to gniot i myślę że tutaj nie ma nic do gadania.
    to, że twórcy spierdzielili assasina - to również nie podlega dalszej dyskusji.
    modka dostałem drogą selekcji za swoje działania na korzyść dla forum hehhe ;D
    a powiedz mi co Ty możesz o tym wiedzieć skoro ledwo wyszedłeś ze świeżaków, założyłeś sobie konto i wyszedłeś z założenia że jeśli ktoś skomentuje negatywnie posta Twojej ulubionej gry to mu wygarniesz, a co tam ? :D
    a z tym gówniarzem to radziłbym uważać - stąpasz po cienkim lodzie.

3 użytkowników lubi ten post.
  6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie od czasow nfs most wanted z 2005 roku wogole mnie nie obchodzi ta seria :/

1 osoba to lubi.
  7. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    W pełni się zgadzam i po raz 100 piszę ,że NFS skończyły się na Carbonie

Tu się nie do końca zgodzę. Po prostu idą do przodu w czasie gry co mi się podoba.

8. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    @up
    NFS skończył się na MW z 2005 roku. Ta część była najlepsza

9. z0nk31

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dla mnie na trzeciej części gra się skończyła, twórcom brak pomyślunku i wymyślili historię z dzikusem gdzie fabuła została napisana na kolanie.
    trudno, może jestem inny ale po prostu bardzo się zawiodłem.
    ale fakt, że gdy Criterion się wepchnęło do branży, gdzie z most wanted, największej nadziei na wyjście z 'nie-tuningowego' dołka zrobili totalny chłam, crap jeszcze gorszy niż wszystkie części razem wzięte nie ma co nawet liczyć że jakiś cudak od DIRTa naprawi dobre imię marki.

10. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ehem mistrz driftu? 4x4? Drift...
    Bez komentarza

A co do samej serii to juz sam powatpiewam czy jej juz cokolwiek pomoze...niestety

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 4

11. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W życiu przeszedłem każdego nfs'a łamałem granice,nawet undercovera.. No,ale przyszedł czas ostatniego MW, pierwszy raz w życiu grałem w nfs'a krócej niż 15 minut, naprawianie pojazdu co zakręt przy przejeździe przez stację benzynową, całkowicie spierdzielona gra. Oo Pozdrawiam i w pełni popieram kolegę #z0nk31 . Piąteczka

12. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja na konsoli zagrałem shifty i hot pursuit i mi starczy. Mam dość tej serii. Wolę pykać w FORZE :)

13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Widzę że każdy ma tutaj takie samo zdanie, że seria NFS jest skończona, popieram to co zrobili w ostatnim mw2 to porażka na całej linii... Następnego NFSa się nawet nie tykam. Niech lepiej wyjdzie Forza Horizon 2, bo w to się naprawdę przyjemnie gra :)

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

14. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    ajj tam to już nikogo innego nie mieli??
    Choć gościu pasuje,bo jak auyo rozwali to sobie przewinie i spróbuje jeszcze raz jak to ma w realu czelność robić :D

15. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe niech zgadnę nowa myśl: Ken Block ożywi serię NFS :D - buehehe - no chyba nie :). Czyżby liczyli, że fani Blocka kupią NFS'a i będzie jakaś sprzedaż? :D

16. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Swego czasu wielu graczy napisało petycję o to aby powstała seria Underground 3. Może w końcu coś z tym "fantem" zrobią. Bo NFS z każdą kolejną niby to nowszą i lepszą wersją - się pogrąża. Ale - żyć nie umierać, a za coś trzeba żyć - i muszą przecież zarabiać więc póki w tytule widnieje NFS gra się będzie w niektórych miejscach globu sprzedawać.

17. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Ken Block nic i nie da no chyba, że twarz i nazwisko. NFS zakończyłem na Carbonie. Reszty wogóle nie ograłem a po zagraniu w Most Wanted 2 spytałem co to jest:Bornout? Syf totalny zrobił się z Need for Speeda. Myślą, że fani pokochają kolejne odsłony tego tasiemca, zrobili by Undegrounda 3. Ja osobiście chciałbym takie Undeground'a z ładną grafiką, masą nowych aut no i najważniejsze tuningu takim jak w Undegroudzie i Carbonie. Myślę, że tego pragną fani NFS'a, może odrodziła by się marka:)

Wczytywanie...

Poleć forum