1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

key napedu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez patol965, Wrzesień 14, 2011.

1. patol965

patol965 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema otoz mam problem. Sciagnalem ostatnio gre Dead Island, gdy wlozylem ja do napedu pokazalo sie okienko z aktualizacja, nieswiadomy niczego nacisnalem tak... Chwile sie cos porobilo i potem na bialym tle napisy ,,Nie mozna odczytac aktualizacji z plyty. Aby kontynuowac aktualizacje, ponownie wloz plyte. Kod statusu: 22FB-335A-B800-0F000-COOO-0034. Lecz naprawilem ten blad instalujac najpierw dasha 2.0.13146 a nastepnie 2.0.13599. Dopiero wtedy dowiedzialem sie ze najnowszy dash usuwa przerobke. Nie pamietam jakiego mialem iExtreme ale gry takie jak np assasin creed 2, fable 3, left4 dead 2, gta 4 itp musialem odpalac z activate.iso. Problem tkwi w tym ze typ ktory przerabial mi konsole nie dal mi mojego keya napedu, mam zamiar kupic usb probe v3 lecz nie wiem czy da sie jeszcze odzyskac moj klucz napedu... Prosze odpowiedzcie.Mam naped LiteON.

Wczytywanie...

Poleć forum