1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy anulować Live Gold żeby nie płacić abonamentu?

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez kporys, Kwiecień 9, 2015.

1. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam,

powiązałem konto z kartą żeby uzyskać miesiąć Live Gold za darmo i kupić Car Pass do Horizon 2.
    Mam pytanie, kiedy anulować subskrypcję Live Gold, żeby nie płacić za następny okres subskrypcji?
    Data wygaśnięcia aktualnej przypada na 09 maja 2015.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ustaw na koncie, że nie chcesz automatycznego odnawiania subskrypcji i tyle.

mrok lubi to.
  4. kporys

kporys Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki koleżanko, ale... :)
    Możesz mi poradzić jak to zrobić? Próbowałem bezpośrednio z poziomu konsoli i nie ma tej opcji, a na stronce jest tylko usunięcie metody płatności ;)
    Z góry dzięki.

Edit: Znalazłem, ale jest napisane, że zmiany zostaną wprowadzone po wygaśnięciu aktualnego członkostwa. To znaczy, że za następny miesiąc muszę płacić i tak?

Ostatnia edycja: Kwiecień 10, 2015
  5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Oj nie mam pojęcia, ale jak masz FB to napisz prywatną wiadomość do Xbox Polska to Ci odpowiedzą na to. Jak nie teraz to rano już na pewno :)

Wczytywanie...

Poleć forum