1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy jakis fajny tytuł na Xboxa?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomky, Maj 2, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Tomky

Tomky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę prowokacyjnie zadaję to pytanie choć ... bo czemu nikt nie może zrobić np gry w stylu Beyond: Dwie Dusze, Gods of War, czy Heavy Rain, czyżby Microsoft był tak mało kreatywny?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może takiej gry jak Heavy Rain rzeczywiście nie ma, nie było i raczej nie będzie ale gry typu God Of War są czyli np. Dante's Inferno, a jeśli chodzi o Beyond to teraz obczaiłem co to za gra i zbladłem ;D No szkoda , osobiście wydaje mi się że na PS3 wychodzą lepsze exclusivy niż na X-a niestety, Uncharted itp. Na x-a jedyny fajny exclusiv to chyba Alan Wake albo Forza ;)

4. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    17. Września.

Wypisz tą datę na wszystkich ścianach.

W ogóle ten temat nie ma żadnego sensu.

1 osoba to lubi.