1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kiedy koniec generacji x360 - koniec roku 2015 ?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez bezelex, Grudzień 1, 2014.

1. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Witam serdecznie, mam pytanie związane z ostatnimi grami na naszego leciwego już x360. Czy koniec roku 2015 to początek końca platformy ? Czy można jeszcze liczyć na to, że w 2016 będą wychodzić jeszcze większe tytuły ? Ubisoft powiedział, że w 2016 prawdopodobnie nie będzie wersji na starą generacje. Mówiąc szczerze niektóre gry ostatnio wydane, widać już lekkie niedopracowanie graficzne czy optymalizacyjne (nowa generacja ważniejsza i mocniejsza). Z drugiej strony patrząc jeszcze da się zrobić tytuły dopracowane i nie odstające aż tak bardzo od nowych platform. Jak myślicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Myślę,że tak będzie czyli pod koniec 2015 roku zakończy się suport na old geny.

4. bezelex

bezelex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Na przyszły rok jest jeszcze sporo premier (większych mniej , małych więcej) a na rok 2016 narazie żadnych wieści. Mnie się wydaję, że jeszcze będzie coś wychodzić bo przecież baza użytkowników jest nadal o wiele większa niż next genów, nawet przez cały rok 2015 może tego nie zmienić. Pożyjemy zobaczymy :)

5. LabuddaM

LabuddaM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Trzeba się liczyć z tym ze 2015 będzie ostatnim rokiem wsparcia. Ja faktycznie nie mam w planach juz kupowania nowych gier na 360. No może poza dragon Age inquisition. W wolnych chwilach ogrywam jakieś zaległe typy które można teraz kupić w oryginale za grosze.

6. jakubmateusz

jakubmateusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Obecna generacja skończy się gdy robienie gier na x360 or ps3 będzie nieopłacalne i/lub uciążliwe dla twórców

7. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Już jest koniec, czas nowej generacji nadszedł, stara to zombie do odstrzału:p

8. volder

volder Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Już się zaczyna koniec. O ile w 2015 jeszcze coś wyjdzie, to nie liczyłbym na 2016. Oczywiście powstaną jakieś niedobitki, ale nie ma co się łudzić, koniec jest bliżej niż dalej.

9. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wg mnie prócz paru gier typu: Mortal Kombat nie powstanie już nic ciekawego. I dobrze. Baza gier jest olbrzymia. Jeżeli ktoś ma xboxa od kilku lat to pewnie albo już kupił XO/PS4 albo planuje. Ja np. kupiłem konsolę nie dawno i oprócz dwóch assasinów i alana wake to nie grałem w żadną grę... Więc na dobrą sprawę teraz jest najlepszy czas na kupno konsoli (ori gry po 30-40zl) dla kogoś takiego jak ja.

Wczytywanie...

Poleć forum